VIRUSfighter

0
456
Deneme Sürümü | 2.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

VIRUSfighter, çeşitli tehditlere karşı koruma sağlayan, kötü amaçlı bileşenleri temizleyen ve arka planda dikkatle çalışan bir antivirüs yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Zararlı Yazılımdan Korunma Programı

Çevrimiçi tehditler sayısı sürekli arttıkça, bilgisayar kullanıcıları sistemlerinde etkili bir koruma çözümünün öneminin farkına varmaktadır. VIRUSfighter, düşük sistem kaynaklarını kullanırken, tehditleri izleyeceğinizi ve virüs bulaşmalarını engelleyeceğinizi vaat eden mevcut güvenlik uygulamalarından biridir.

Kullanıcı dostu arayüz, son tarama tarihi, virüs tanımı güncellemeleri (sıklıkla günde bir kez daha sık yapılır), toplam tarama sayısı ve tespit edilen virüs sayısı ile ilgili bilgileri içerir.

Uygulama arka planda, erişilen dosyalar, İnternet indirmeleri, e-posta eklerini ve olası tehditleri otomatik olarak kaldırmak için gerçek zamanlı tarayıcısını kullanarak dikkatle çalışır. Bilgisayarınızdaki tüm dosya türlerini veya yalnızca önceden tanımlı uzantıları ve maksimum boyutu olanları taramak üzere ayarlanabilir.

Elbette isteğe bağlı taramalar da mevcuttur ve iki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. ‘Hızlı Tarama’ hızlıdır, ancak daha kapsamlı ‘Tam Tarama’ seçeneği, bilgisayarınızın gerçekten güvende olduğundan emin olmak için arada bir dikkate almaya değer. Alternatif olarak, bir taramayı otomatik olarak çalışacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tespit edilen tüm tehditler otomatik olarak dezenfekte edildiğinden derhal karantina bölümüne gönderilir, ancak kullanıcı güvenli dosyalar için beyaz bir liste oluşturabilir.

Proxy kullanımı, eylem günlüğü ve çoklu dil desteği, uygulamanın size sunduğu diğer özelliklerdir. Ayrıca, oyun modunda çalışabilir, yani oyun oturumlarınız sırasında sistem kaynakları gereksinimlerini düşürebilir.

VIRUSfighter, güçlü gerçek zamanlı koruma ve optimize edilmiş tarama motoruyla kullanım kolaylığını birleştirerek bir salgın oluştuğunda etkili bir panzehirdir. Bununla birlikte, bilgisayarınızı casus yazılımlara veya istenmeyen postalara karşı tamamen korumak için tasarlanmamıştır, dolayısıyla bu türden kapsama alanı için başka güvenlik araçlarına ihtiyacınız olacaktır.

VIRUSfighter Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.5.158
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here