Virtual DJ

0
1062
Ücretsiz | 37.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Virtual DJ, ses kontrolü, karaoke desteği ve tüm müzik meraklıları tarafından kullanılabilecek birçok özellik sunan ücretsiz bir MP3 remix yapma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Müziklere Remix Yapma, Ses Ekleme ve Çıkarma Programı

Virtual DJ, kariyerinizi oluşturmak için harika bir başlangıç ​​noktası olabilir, çünkü kitlenizi şaşkına çevirmek için şaşırtıcı remixler ve melodiler oluşturmanıza yardımcı olur.

Virtual DJ, birden fazla aletle çalışmanızı sağlayan bir remix aracıdır. Virtual DJ programı ile piyasada bulunan müzikleri remix etmek için kullanabilirsiniz; böylece en sevdiğiniz sanatçılar tarafından piyasaya sürülen en son şarkılara kolayca dokunuşlar yapabilmeniz mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Virtual DJ’in arayüzü oldukça karmaşıktır. Ancak aynı anda çoklu bestelerle çalışmanıza ve böylece yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanmanıza olanak tanıyacak şekilde organize edilmiştir. Programın arayüzünde, standart denetimler, adım denetimleri, BPM hesap makinesi, sanal çizik ve dinamik görselleştirme seçenekleri görürsünüz.

Program aynı zamanda 3 bant ekolayzır, gerçek çizik simülasyon, OSC ağ senkronizasyonu, karaoke desteği, Master Tempo perde algoritması ve bir BeatLock motoru da entegre ediyor.

Otomatik döngü ve senkronize edilmiş örnekleyiciyle, DJ’ler daha önce hiç olmadığı kadar canlı remixler yapabilecektir. Virtual DJ, profesyonel DJ’ler için güvenilir bir seçimdir ve müzik dünyasına daha yeni adım atan müzikseverler için ise güzel bir başlangıçtır.

Virtual DJ Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.2.3994
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here