VirCleaner

0
400
Ücretsiz | 3.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

VirCleaner programını bilgisayarınıza indirerek güvenilir bir virüs ve zararlı yazılım temizleme aracı kullanabilir ve bilgisayarınızın güvenlik seviyesini arttırabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

VirCleaner, virüs tehditlerini tespit etmek ve kaldırmak için bilgisayarınızda hızlı bir tarama gerçekleştiren gelişmiş ve taşınabilir bir yazılım parçasıdır.

Kurulum zorunlu olmadığından yürütülebilir dosyayı sabit sürücünün herhangi bir yerine kaydedebilir ve hemen çalıştırabilirsiniz.

Alternatif olarak, herhangi bir bilgisayarda çalıştırmak için VirCleaner’ı bir USB flash sürücüye veya benzeri bir depolama birimine taşıyabilirsiniz.

Daha da önemlisi, Windows Kayıt Defteri alanının giriş güncelleştirmelerini almaması ve dosyaların program kaldırıldıktan sonra sabit diskte kalmamasıdır.

Aracın seçenekleri, iyi tanımlanmış bir düzenle standart bir pencere ile temsil edilen basit bir arayüzde düzenlenmiştir. Program, bilgisayarın ana alanlarında hızlı tarama yapabilir veya kapatılacak dizinleri seçebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Toplam taranmış dosyalar, virüs bulaşmış veya silinen ögeler ve hedefteki dosyalar söz konusu olduğunda tarama işlemi hakkındaki ayrıntıları kontrol etmek mümkündür.

VirCleaner’ın en önemli özelliklerinden biri, bilgisayara gerçek zamanda koruma sağlama seçeneğini de içerdiğinden, isteğe bağlı olarak devreye sokulabilir veya devre dışı bırakılabilir. Etkilenen ögeleri silmeden önce, bunları bir liste halinde görüntüleyebilirsiniz.

VirCleaner çok çeşitli seçenekler veya yapılandırma ayarlarını entegre etmez, ancak virüs giderme söz konusu olduğunda basit bir çözüm sunar. Uygulamanın tepki süresi iyi, tarama işini hızla tamamlıyor (sabit sürücünüzün boyutuna bağlı olarak) ve düşük CPU ve sistem belleği (RAM) kullanıyor.

VirCleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here