Viracure

0
691
Deneme Sürümü | 764 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Bilgisayarınızı Viracure yazılım çözümünü kullanarak web’den gelen kötü niyetli saldırılara veya bilgisayarınıza bağladığınız aygıtlara karşı koruyabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım Engelleme Programı

Artan İnternet erişilebilirliğine ve orada bulunan yazılım çözümlerinin bolluğuna ek olarak, aynı zamanda siber suçlarda bir artış ve bilgisayarınıza tahrip olabilecek kötü amaçlı yazılım istilası var.  Viracure, web’de sörf yaparken, programları indirirken veya harici sürücülerden dosyalara erişirken ihtiyaç duyduğunuz ilave koruma katmanı sağlayabilen kapsamlı bir yazılım parçasıdır.

Bilinen malware koruması, program güvenlik açığı seviyesini izin vericiden agresif hale getirmeyi sağlar; bu özellik, web sitelerine girmek üzereyken veya casus yazılım ve virüsleri bulunduğu bilinen uygulamaları açarken kullanışlı olabilir.

Varsayılan koruma düzeyinden memnun kalmazsanız, araç erişimli taramayı istediğiniz seviyeye göre ayarlamanızı sağlar. Hariç tutulanlar ve beyaz listeler oluşturmanızı ve daha fazla analiz için potansiyel olarak zararlı dosyaları taşıdığı karantina odasını içerdiğini söylemeye gerek yok.

Temel olarak bir virüsten koruma olmasına rağmen, uygulama aynı zamanda tek tıklamayla bakım, disk alanı temizleyicisi, birleştirme, kayıt defteri temizleme ve kurtarma veya çoğaltma bulucu gibi çeşitli optimizasyon işlevleriyle birlikte gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programın, çevrimiçi olarak satın alma işlemlerini basitleştirmenize ve hassas bilgileri hatırlamanıza gerek kalmadan kullanabilmenizi sağlayan bir Cüzdan işlevini içerdiğini belirtmek gerekir. Cüzdanınızı kurduktan sonra, yardımcı program dolaşma ve ödeme bilgilerini otomatik olarak doldurur; böylece keylogger’lara karşı ekstra bir koruma katmanı elde edersiniz.

Güvenli çevrimiçi alışverişe ek olarak, bilgisayarı gözetimsiz bıraktığınızda uygulamayı cüzdanınızı kilitleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, Başlangıçta veya tarayıcıları veya güvenlik açığı bulunan herhangi bir uygulamayı açtığınızda ana şifre isteyecek şekilde yapılandırılabilir.

Şık ve modern bir görünümle gelen ve çok sayıda koruma ve optimizasyon işlevine sahip olan Viracure hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ortamlarda gerçek zamanlı koruma sağlayabilen genel bir araçtır.

Viracure Ekran Görüntüleri

Versiyon : 18.22.0.1521
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here