VIPRE Rescue Scanner

0
512
Ücretsiz | 273 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

VIPRE Rescue Scanner, bilgisayarınızı kapsamlı bir şekilde tarar ve komut satırı uygulamasıyla tüm virüsleri kaldırır ve birkaç dakika içinde bilgisayarınızı temizlemesine izin verir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

VIPRE Rescue Scanner, bilgisayarınızı tarayacak ve bulunan tüm zararlı yazılımları, truva atlarını ve virüsleri kaldırabilecek güvenilir ve kapsamlı bir komut satırı uygulamasıdır.

Program, bilgisayarınızın derin tarama işlemlerini gerçekleştirir ve her bir dosyayı teker teker analiz eder. Ana pencerede her dosyanın yolu görüntülenir, böylece tarama işleminin önceden tanımlanmış bir zamana ulaştığı yeri kolayca izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı tarama ve temizleme işlemleri beklediğimizden biraz fazla zaman alsa bile, VIPRE Rescue Scanner size doğru ve eksiksiz sonuç verir.

Kötü niyetli bir virüs bulaştığında ve normal tarama yazılımıyla kaldırmanız yeterli değilse, VIPRE Rescue Scanner kullanışlı gelir. Kayıt defteri girişlerinizi, sistem işlemlerini, program dosyalarınızı ve her klasörü tek tek tarayacaktır.

Sisteminiz düzgün çalışmıyorsa veya PC’deyken alışılmadık hataların olduğunu fark ettiyseniz, uygulamayı çalıştırın ve sisteminizi tarayın.

VIPRE Rescue Scanner, sistem performansını düşürmeden virüslere karşı sisteminizi koruyan hepsi birarada bir güvenlik çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama işlemini başlatırken, işlemin tamamlanıncaya kadar işlemin durmayacağının farkında olmalısınız. İşlemi durdurup daha sonra tekrar başlatamazsınız. Tarama raporunu görüntülemek ve tüm virüs enfeksiyonlarını kaldırmak istiyorsanız, sabırlı olmanız yeterlidir.

VIPRE Rescue Scanner’ın bir komut satırı yardımcı programı olması sayesinde bu yardımcı programı sisteminize kurmanız zorunlu değildir, bu nedenle aracı sabit disk üzerindeki herhangi bir yerden erişebilir veya herhangi bir makineden bir USB flash sürücü veya benzeri bir aygıt.

Buna ek olarak, VIPRE Kurtarma Tarayıcısı, bir virüs bulaşmışsa ve işletim sistemi düzgün çalışmıyorsa, bilgisayarınızı taramak ve temizlemek için tasarlanmış basit, ancak güçlü bir araçtır.

VIPRE Rescue Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0.7.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here