VIPRE Email Security for Exchange

0
495
Deneme Sürümü | 112 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

VIPRE Email Security for Exchange, dünya standartlarında bir antivirüs ve antispam koruması olarak güçlü ve ayrıntılı bir ek filtresi içeren e-posta güvenliği yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

E-Posta Güvenliği Programı

Microsoft Exchange’i yönetmenin, genellikle önemli maliyet içerdiğini göz önüne alırsak, sistemi güvende tutmak için mümkün olan her şeyi yapacağınızı biliyoruz. VIPRE Email Security for Exchange, Sistem Yöneticilerinin çeşitli güvenlik önlemlerini uygulamasına ve dolayısıyla ağın virüslerden, kimlik avı ve spam’den korunmasına olanak tanıyan bir ilke tabanlı mesajlaşma güvenlik uygulamasıdır.

Bu durumda, bu politika, aynı ayarları ve yapılandırmaları paylaşan bir grup alıcıya karşılık gelir; böylece örneğin, tüm kullanıcılar otomatik olarak belirli bir eklenti veya hizmet için atanır. Başka bir deyişle politikalar, ağ yöneticilerinin, tüm alıcılar için antivirüs, antispam, ek filtresi ve feragatnameleri özelleştirmesine yardımcı olma rolüne sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı program, ağınıza yükleyebileceğiniz dokuz bileşeni içerir; SMTP düzeyinde güvenlik filtreleri oluşturmanıza ve düzenlemenizi sağlayan bir işlev de dahil olmak üzere, eklenti yöneticisi hizmeti de bulunur. Ayrıca dikkat çekici bir seçenek de, iHateSpam Server Edition’dan anti-spam ayarlarının taşınmasına izin verdiği için IHS’nin VIPRE Email Security Dönüştürücüsüdür.

Uygulama, ağınıza yönelik tehditlerle ilgili ayrıntılı bilgi sağlayabilen kapsamlı bir raporlama aracı ile birlikte gelir. Raporların yazdırılabileceğini ve yöneticilere teslim edilebileceğini veya daha sonraki bir tarihte erişilebilecek şekilde saklanabileceğini bilmelisiniz.

Sistem gereksinimleri

  • İşlemci: 2GHz veya daha yüksek önerilir
  • RAM: En az 1 GB ve üzeri
  • .Net Framework 3.5
  • Internet Explorer 6.0 veya üstü
  • Kurulum için 100MB ek alan (Karantina deposu daha fazla alan gerektirir)
  • İsteğe bağlı: Microsoft Exchange Server

VIPRE Email Security for Exchange Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.0.2.4 / 3.5.14921
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here