VIPRE Business Premium

0
485
Deneme Sürümü | 79.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

VIPRE Business Premium programı bilgisayarınızı özel aracılar ve güvenlik politikaları yoluyla kötü amaçlı yazılım, casus yazılımlardan ve kimlik avından korumak için sorunsuz bir şekilde korumanızı sağlar.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Engelleme Programı

Bilgisayarınız için etkin bir korumadan yararlanmak istiyorsanız özel çözümlere güvenmeniz gerekir. VIPRE Business Premium, tüm iş istasyonlarını ve cihazlarını izleme acenteleri vasıtasıyla tek bir yerden etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Program büyük ağları korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış olmasına rağmen kurulum hızlı ve basittir. Yardımcı program, gösterge tablosu olarak yapılandırılmış, istenilen bölümlere kolayca erişebilmenizi sağlayan, sağlam, sezgisel ve düzenli bir arayüz ile birlikte gelir.

Uygulama, iOS ve Android cihazların yanı sıra iş istasyonlarında güvenlik politikaları dağıtacak ajanlar oluşturmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Programda kapsamlı Site ve Politika Gezinme ayarları penceresi, bu aracı kalabalığın öne çıkaran şeydir. Yeni başlayanlar için, dağıtmakta olduğunuz güvenlik temsilcisiyle olan kullanıcı etkileşimi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Kullanıcıların aracının varlığından haberdar edilmesini istemiyorsanız, yanlışlıkla onu silmek veya kazayla kaldırmayı önlemek için bir şifreyle koruyabilirsiniz.

Ek olarak, E-posta Korumasını ve Gelişmiş Tarayıcı Korumasını etkinleştirerek çalışanlarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Birincisi kötü amaçlı dosyaların indirilmesini engelleyebiliyor olmasına karşın, kullanıcıları casus yazılım, virüs, keylogger veya reklam gibi çeşitli çevrimiçi tehditleri uyarmak için ayarlayabilirsiniz.

VIPRE Business Premium, cihazlarınızı şirket ağında dolandırıcılık, kötü amaçlı yazılım ve virüslerden arındırmanıza yardımcı olabilecek güvenlik politikaları oluşturmanıza ve bunları dağıtmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir koruma çözümüdür.

VIPRE Business Premium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.3.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here