VIPRE Advanced Security

0
540
Deneme Sürümü | 5.8 MB i n d i r
Editörün İncelemesi
5

Özet

VIPRE Advanced Security programı ile kişisel bilgisayarınızı, virüsler, kimlik avı saldırıları veya fidye yazılımı gibi dünya genelinde gizlenmiş çeşitli tehditlere karşı koruyabileceğiniz güvenilir bir yazılımdır. Web üzerinde güvenli bir şekilde dolaşmanızı ve bilgisayarınızı Truva atları, kötü amaçlı dosyalar ve benzeri diğer kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutulmasını sağlayan kapsamlı bir koruma çözümüdür.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gizli Tehditler ve Virüslere Karşı Bilgisayarınızı Koruyun

Çocuklarınızın çevrimiçi ortamda güvende olmalarını sağlamak için veya siber suçların kurbanı olmak istemiyorsanız, bilgisayarınızda bir virüsten koruma yazılımı yüklemenizin çeşitli nedenleri vardır.

VIPRE Advanced Security, kimlik avı saldırılarına ve bir dizi çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlayabilen hafif, ancak etkili bir araçtır.

Program, gözle görülebilen şık bir tasarım ile birlikte gelir. Başlangıçta, uygulamanın yalnızca birkaç işlevle birlikte gelebileceğini düşünebilirsiniz; Yönet sekmesini keşfederseniz, mevcut gelişmiş ayarları ve özelleştirme seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Araç, düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek taramaları planlamanıza olanak tanır; virüsten koruma işini yerine getirirken çoğumuzun PC önünde rölantide çalışmaktan pek hoşlanmadığını düşünerek karşılıyoruz. Üstelik, taramayı gerçekleştirirken yardımcı programın kaynaklara bulaşmadığını öğrenmekten memnuniyet duyarız.

Antivirüs tarafından gerçekleştirilen eylemleri veya geçmişi kontrol etmek isterseniz veya belki de çeşitli olaylara daha yakından bakmak istiyorsanız, o zaman muhafaza ettiğiniz kapsamlı ve detaylı günlüklerden bunu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek zamanlı koruma özelliklerine ek olarak, uygulama ayrıca bilgisayarınız için güvenlik katmanlarına eklenen bir güvenlik duvarı da paketler. Başka bir güvenlik duvarını kullanmanız durumunda, uygulamanın yanında bir tane güvenlik duvarı devre dışı bırakabileceğinizi unutmayın.

Güvenlik duvarı için filtreleri özelleştirebileceğinizi ve durum bunun gerektirmesi durumunda İnternet’e erişimi engelleyebileceğinizi belirtmeliyiz. Buna ek olarak, stealth modunda çalıştırabilir ve bir fidye virüsü bulaşma olasılığını azaltmanıza yardımcı olabilecek bir seçenek olan PC’nizin belirli türde kötü amaçlı port taramalarına otomatik olarak yanıt vermesini önleyebilirsiniz.

Program, aynı ağdaki saldırıları engellemek için güvenlik duvarını yapılandırarak ve arka planda çalışan şüpheli süreçleri gözleyerek güvenliğinizi bir adım daha ileri götürmenize olanak tanır.

VIPRE Advanced Security Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 10.1.3.3
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here