VenkaSure Total Security +

0
514
Deneme Sürümü | 226 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

VenkaSure Total Security + , güçlü yazılım çözümü ile bilgisayarınızı çok çeşitli tehditlere karşı korur, tehlikeli web sitelerinden gelecek zararlı yazılımları engeller ve ağ etkinliğini izler.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Engelleme Programı

Günümüzde basit bir virüs tarayıcısı her zaman yeterli değildir ve birçok güvenlikle ilgili uygulama, kullanıcıları PC’lerini korumak için ihtiyaç duydukları tüm araçları kullanıcılara sunmaya çalışırken diğer yararlı işlevleri sunar.

VenkaSure Total Security +, virüs bulaşmalarını bulabilen ve onlarla başa çıkabilen, tehlikeli web sitelerini engelleyen, ağ etkinliğini izleyebilen, çıkarılabilir sürücüleri analiz eden ve çocukların uygun olmayan web içeriğine erişmesini önleyen özellik dolu bir uygulamadır.

Uygulamanın tarama modülü oldukça basittir ve yeni başlayanlar, gelişmiş ayarları yapılandırmak zorunda kalmadan önceden tanımlanmış işlemlerden birini başlatabilirler.

Tabii ki, çeşitli öğelerin veya uzantıların hariç tutulmasının yanı sıra hangi konumların taranacağını seçmek de mümkündür.

Gerçek zamanlı tarayıcı, bilgisayarınızı yeni tehditlere karşı korumak için her zaman arka planda çalışır ve hangi bileşenlerin analiz edilmesi gerektiğini belirtmenin yanı sıra çeşitli modülleri etkinleştirir veya devre dışı bırakır.

VenkaSure Total Security +, kullanıcıların tehlikeli veya uygun olmayan içeriğe erişmesini engelleyebilecek bir web filtresi içerir. Tamamen özelleştirilebilir ve web sitelerinin belirli bir kategorisini yalnızca belirli zaman aralıklarında erişilebilir hale getirmek isterseniz bir zaman çizelgesi bile oluşturabilirsiniz.

Üstelik uygulama, tüm ağ trafiğini izleyen ve bağlantıları kapatmanızı veya belirli uygulamaların İnternet’e erişmesini engellemenizi sağlayan temel bir güvenlik duvarı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

VenkaSure Total Security + çok acemi dostu ve kapsamlı el kitabı yeni kullanıcıların işlevleriyle kolaylaşmasını sağlamalıdır.

Arabirim biraz modası geçmiş olduğu için görsel olarak uygulama çok etkileyici değil, ancak basit, sezgisel bir düzen içeriyor.

Genel olarak, VenkaSure Total Security + hem yerel hem de çevrimiçi tehditlere karşı sizi koruyabilecek, tehlikeli veya uygun olmayan web içeriğini engelleyen güvenilir bir güvenlik çözümüdür. Kullanımı kolaydır ve kapsamlı belgeler sunar.

VenkaSure Total Security + Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.2.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here