VenkaSure Antivirus Internet Security

0
413
Deneme Sürümü | 158 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

VenkaSure Antivirus Internet Security, bilgisayarınızı çok sayıda virüs, kötü amaçlı yazılım ve İnternet’te gizlenmiş diğer tehditlere karşı korur, böylece web üzerinde de güvenli bir şekilde gezinmeye devam edebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Etklili Antivirüs Programı

VenkaSure Antivirus Internet Security, bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan, casus yazılımlardan ve sisteminize girip verilerinizi çalabilecek veya yok edebilecek diğer kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanmış bir uygulamadır.

Hızlı bir kurulumdan sonra, uygulamanın Ana İşlevlerine (Tarama, USB Koruması ve Gerçek Zamanlı Koruma) hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan modern, taze ve sezgisel bir açılış ekranı karşılıyor olursunuz. Beklediğiniz gibi bu araç, virüslü bulaştırabileceğini düşündüğünüz dosya ve klasörlere veya bilgisayarınızdaki tüm verilerin kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde incelenmesine ilişkin hızlı, yerelleştirilmiş taramalar yapmanıza izin verir.

Programın özelleştirmeye izin verdiğini ve sağlaması gereken koruma türünü tanımlamanıza izin verdiğini bilmelisiniz. Bu nedenle, uygulamayı yapılandırabileceğiniz birkaç yolu belirtmek için, açılan veya kopyalanan tüm dosyaları, atlamanız gereken uzantıları veya tarama günlükleriyle ne yapmanız gerektiğini taramanızı tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın kayda değer bir özelliği, bilgisayarınızı potansiyel tehditleri algılamak için sürekli olarak izleyen bir özellik olan gerçek zamanlı koruma yöntemidir. Bulgular, yeşil rengin güvenli dosyaları, kırmızı rengin virüs bulaşmış verileri belirtir, böylece çekici renklerle kodlanmış bir grafik çubuğu aracılığıyla size sunulmuş olur. Grafikteki çubukların boyutlarına bağlı olarak, etkilenen verilerin boyutunu hesaplayabilirsiniz.

Öte yandan, bu seçeneğin etkinleştirilmesinin, özellikle sınırlı kaynakları olan eski bir bilgisayarınız varsa, sisteminizi önemli derecede yavaşlatabileceğini bilmelisiniz. Dezavantajlardan bahsederken, VenkaSure Total Security + ‘ın aksine, antivirüs, güvenlik yazılımı kategorisinde standart haline gelen bir güvenlik duvarı içermiyor. Bu nedenle, ağ trafiğini izleyemez ve muhtemelen virüs bulaşmış uygulamanın Internet’e erişmesini önleyemezsiniz.

Sonuç olarak, VenkaSure Antivirus Internet Security, çok basit görevler için İnternet’i kullanan ve şüpheli servislere erişmeyi veya bunlardan kaçınan ortalama bir kullanıcıyı ele alır.

VenkaSure Antivirus Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0.2.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here