Vba32 AntiRootkit

0
678
Ücretsiz | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Vba32 AntiRootkit programıyla bilgisayarınızda bulunan rootkitleri tespit etmek ve nötralize etmek için tasarlanmış bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Rootkit Tarama Programı

Vba32 AntiRootkit, rootkitleri algılayan ve sistemden kaldıran hafif ve taşınabilir bir yazılım uygulamasıdır. Yüklemede bir önkoşul olmadığından, program dosyalarını sabit diskteki herhangi bir yere bırakabilir ve çalıştırmak için yürütülebilir dosyayı tıklamanız yeterlidir.

Vba32 AntiRootkit’i herhangi bir bilgisayarda asgari düzeyde çaba harcamadan ve önceki kurulumcular olmadan çalıştırmak için bir USB flash diske veya benzeri bir depolama birimine kaydetme imkanı da vardır.

Dahası, araç Windows kayıt defterinde veya sabit diskte yeni girdiler oluşturmaz ve kaldırıldıktan sonra diski temiz bırakır.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüz, tarama prosedürünü bir düğmeyi tıklatarak başlatabileceğiniz düz ve basit bir düzenle normal bir pencere ile temsil edilir. Bilgiler listesi, her öğenin nesne türünü ve durumunu içerir.

Buna ek olarak, autorun kayıtlarını, sürücülerini ve servislerini, çekirdek modüllerini, günlüğe kaydetme durumunu karantina ile birlikte diğerlerinin arasında görüntüleyebilirsiniz. Konfigürasyona gelince, sezgisel analiz düzeyini ayarlayabilir ve taramadan sonra liste görünümlerindeki sütunları otomatik olarak yeniden boyutlandırmak için uygulamayı ayarlayabilirsiniz.

Vba32 AntiRootkit, düşük CPU ve RAM durumunda dahi görevleri hızla yerine getirir, böylece bilgisayarın genel performansı etkilenmez. Program hata mesajları vermiyor ve  değerlendirmemiz boyunca herhangi bir sorun yaşamadık. Çok uzun süredir üretici şirket tarafından Vba32 AntiRootkit programının güncellenmiyor oluşu eksi bir özellik olarak göze çarpıyor.

Vba32 AntiRootkit Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.12.4.0/3.12.5.7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here