uTorrent

0
613
Ücretsiz | 2.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

uTorrent, kullanıcıların dosyaları hızlı bir şekilde indirmesini sağlayan RSS istemcisi, RSS yayınları, bir zamanlayıcı ve hız sınırlayıcı desteği sunan Torrent indirme programıdır. Programı ücretsiz ve Türkçe dil destekli olarak indirebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Türkçe Torrent İndirme Programı

Torrentleri kullanarak İnternet üzerinden dosya paylaşmak oldukça popüler bir yöntemdir ve dosya aktarımını kolaylaştıracak birkaç özel seçeneği vardır. BitTorrent istemci programları arasında en iyi bilinen ve ünlü bir program olan uTorrent (μTorrent) ücretsizdir.

Bu araç, bir sürü yararlı özelliklerle birlikte gelir ve kullanımı çok kolaydır. Yükleme çok uzun sürmese bile, web tarayıcınızın ayarlarını değiştirebileceğinden, dahil edilen üçüncü parti yazılımlara dikkat etmeniz gerekir.

UTorrent’in ana işlevlerine hızlıca erişmenizi sağlamak için tasarlanmış çok hoş ve basit bir arayüzle sizi karşılar. Böylece, yeni indirmeye başlayabilir, duraklatabilir, var olanları durdurabilir veya silebilir veya daha önce indirdiğiniz dosyaları ana pencereden doğrudan yönetebilirsiniz.

RSS yayınlarına abone olup, hız limitlerini ayarlayabilir ve ana pencereden ögeler arayabilirsiniz. Program, güçlü yerleşik arama fonksiyonunu kullanarak indirilecek yeni içerikleri hızla bulmanızı sağlar. RSS yeteneği, kullanıcının otomatik olarak indirilen dosyalar için seçilen yayınlara abone olmasını sağlayan uTorrent’in diğer bir mükemmel özelliğidir.

Sponsorlu Bağlantılar

uTorrent ayrıca dünyanın her köşesinde kullanabilmeniz için yapılandırılabilir bir bant genişliği zamanlayıcı, hız sınırlayıcı ve çok dilli destek ile birlikte gelir.

Ancak uTorrent ile ilgili en etkileyici özellik, Windows’u yavaşlatmadan indirmeleri yönetmenin yolunu bulmasdır. Bunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz testlerimiz sırasında keşfettik ve sistem kaynakları üzerindeki yoğunluğu çok azdı.

uTorrent programı tam bir özellik paketidir, mükemmel bir kullanım kolaylığı ve herhangi bir sistemle sorunsuz entegrasyon sağlar.

uTorrent Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.5.0.44294
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here