UsbFix

0
656
Ücretsiz | 3.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

UsbFix programıyla USB flash sürücünüz de veya bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım bileşenlerini tespit edin, kaldırın veya karantinaya alın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Bellekten Virüs Temizleyici

Bilgisayarınızın korunmasından endişe ediyorsanız, muhtemelen bazı zararlı yazılım bileşenlerinin, çıkarılabilir USB aygıtları yoluyla flaş sürücüler gibi yayıldığını biliyorsunuzdur. Bununla birlikte, bu talihsiz senaryoları önleyebilir ya da zaten UsbFix gibi uzmanlaşmış yazılımlara dönerek zarar görmüşse bilgisayarınızı düzeltebilirsiniz.

Hızlı kurulum

Bu programı bilgisayarınıza kurmayı asgari çabalarla başarabilirsiniz, çünkü tek yapmanız gereken Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmektir.

Kurulumdan sonra, uygulama otomatik olarak başlatılır ve erişim biçiminizi basitleştirmek için masaüstünüzde bir kısayol simgesi oluşturulur.

Kötü amaçlı yazılım bileşenlerini algılama ve kaldırma

USB’ye virüs bulaşmışsa UsbFix zararlı bileşenleri hızlı bir şekilde algılamanıza ve bunları kolayca kaldırmanıza yardımcı olabilir.

Bunu başarmak için, bir tarama yapmak isterseniz ana ekranda Araştır düğmesini tıklatmanız veya aygıtlarınıza virüs bulaştığından eminseniz Temizle düğmesini tıklamanız yeterlidir. Dahası, bu program aynı zamanda bir optimizasyon aracı içerir ve gelecekteki virüs bulaşmalarına karşı cihazlarınızı “aşılamaya” olanak tanır.

Rapor ve karantina desteği özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, tanımlanan zararlı parçaları karantinaya alabilir ve ilgili düğmeyi tıklayarak bunları ek ayrıntılarla görüntüleyebilirsiniz. Özgün konumlarını ve boyutlarını ayrılmış bölümde görüntüleyebilirsiniz.

Rapor kategorisi, uygulamanın eylemi her gerçekleştirdiği zaman, yalnızca kötü amaçlı yazılımları tanımlayarak veya bilgisayarınızdan kaldırarak oluşturduğu günlüklerin bir listesini sunar. Açık / Kapalı düğmesini tıklayarak bu özellikten birini kapatabilir ve günlüklerin her birini seçip Aç düğmesini tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Kullanışlı USB malware temizleyicisi

Sonuç olarak UsbFix, USB depolama aygıtlarınızdan ve bilgisayarınızdan USB odaklı kötü amaçlı yazılım bileşenlerini kaldırmanıza yardımcı olabilecek basit ancak etkili bir araçtır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve tarayıcı, temizleyici, iyileştirici, karantina yöneticisi ve rapor görüntüleyici gibi çok işlev içerir.

UsbFix Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017 9.060
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here