USB Virus Scan

0
485
Deneme Sürümü | 3.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

USB Virus Scan, virüslerin USB taşınabilir sürücüler vasıtasıyla yayılmasını ve enfekte olanları temizlemeyi önleyebilen güvenilir ve kullanıcı dostu bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Bellekten Virüs Bulaşmasını Önleme Programı

Belgelerinize ve uygulamalarınıza kötü amaçlı yazılımların bulaşmadığından emin olmak istiyorsanız bunları sık sık taramanız ve algıladığınız şüpheli bileşenleri kaldırmanız gerekir. Örneğin, USB Virus Scan’e güvenerek flash sürücünüzün herhangi bir virüs taşımadığından emin olabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü kullanıcı dostu bir görünüme sahiptir ve anında yalnızca taşınabilir aygıtlarınızı değil, aynı zamanda yerel sürücüler ve işletim sistemini taramaya başlayabilirsiniz. USB Virüs Scan işleminin, tamamlanması çok uzun zaman aldığında durdurmak yerine, analiz işlemini bitirmesine izin vermeniz önerilir.

USB Virus Scan’in bir diğer işlevi şu anda bilgisayarda çalışan tüm işlemleri içeren bir liste görüntüleyerek onları analiz edebiliyor ve bunların hangilerinin okunaklı ve güvenilir olduğunu ve hangilerinin sonlandırılabileceğini ve kontrol edilebildiğini kontrol edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

USB Virüs Scan ayrıca, diğer kullanıcıların kötü niyetli uygulamalar da dahil olmak üzere onlarda veri yazmasını önleyerek USB flash sürücünüzün güvenliğini artırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, kötü amaçlı yazılımları USB yoluyla yaymanın en popüler yollarından biri olduğu için cihazınızın Otomatik Oynatma işlevini de devre dışı bırakabilirsiniz.

Ek olarak USB Virüsü Scan , EXE ve TXT dosya ilişkisini onarabilecekleri, Görev Yöneticisi ve Regedit’e erişimi geri getirebildikleri gibi kötü amaçlı yazılım bilgisayarınıza bulaşmışsa olağanüstü şekilde kullanılabilir ve Güvenli Mod’a yeniden erişebilir. Ayrıca USB depolama aygıtlarınızdan kaybolan verileri de kurtarabilirsiniz.

USB Virus Scan, virüs bulaşmış USB flash sürücüleri temizlemek ve virüs bulaşmasını önlemek için kullanışlı bir araç olduğunu kanıtlayabilir. Bununla birlikte, bu uygulamanın tek başına tüm kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza girmesini engelleyemeyeceği bilinmelidir.

USB Virus Scan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.44 Build 0712
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here