USB Virus Remover

0
418
Ücretsiz | 1.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

USB Virus Remover, tehlikeli içerikten USB cihazlarınızı virüslerden ve kötü niyetli yazılımlardan temizlemenize yardımcı olabilecek ve bütün riskleri ortadan kaldıracak bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Bellekten Virüs Silme Programı

Autorun virüsü, Windows’un Otomatik Çalıştırma işlevini kullanarak çıkarılabilir sürücülerdeki kötü amaçlı programların yürütülmesini tetiklemek için bilinir ve bu da sonuç olarak özel bilgilere sızılmasına ve veri hırsızlığına neden olabilir.

Autorun, .lnk, kısayol vb. gibi tehditleri USB depolama aygıtlarından uzak tutmayı, sisteminize virüs bulaştırmadan tehlikeleri ortadan kaldırmayı vaat eden birçok araçtan biridir.

Uygulamanın konsol benzeri arayüzü kullanıcıların çoğuna çekici gelmiyor olabilir, bu durumun sebebi programın işlevsellik üzerine daha fazla yoğunlaşmasıdır.

Tek göreviniz, taramak istediğiniz sürücüyü girmektir. İşletim sisteminizin yüklü olduğu sürücüyü taramak için Autorun, .lnk, kısayol vb. Usb virüs gidericisini ayarlamamanız gerektiğini lütfen unutmayın, bu durum bilgisayarınızı işlevsiz hale getirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın gerçekleştirdiği tüm işlemler, ad ve benzersiz seri numarası, sürücü harfi ve kullanılabilir depolama alanıyla ilgili ayrıntılar gibi hedef USB aygıtıyla ilgili bilgilerle birlikte ana pencerede görüntülenir.

Uygulamanın çıkarılabilir diskinizden ve Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silmek istediğiniz ve hangi dosyaların saklanmasını istediğiniz yürütülebilir dosyalar seçmeniz istenir. Bir dosyayı saklamadan önce dosyanın sizin tarafınızdan oluşturulduğundan veya aktarılmadığından emin olmanız önerilir.

Autorun, .lnk, kısayol vb. Usb virüs giderici, USB aygıtınıza saldırmaya ve bilgisayarınızı kirletmeye çalışan Autorun virüsüne karşı savaşmak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir bir USB sürücüsünde Otomatik Çalıştırma özelliğini devre dışı bırakmanıza yardımcı olabilir, ancak sistemde her zaman güvenilir ve kalıcı bir antivirüs programı kurulmuş olması önerilir.

USB Virus Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.0.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here