USB Security Suite

0
450
Deneme Sürümü | 4.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

USB Security Suite, virüsleri otomatik olarak tarayan ve aygıtınıza ortak tehditlere karşı bağışıklık kazandıran USB sürücüler için hepsi bir arada güvenlik paketidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Bellekten Gelen Virüsleri Engelleme Programı

USB Security Suite, USB çıkartılabilir sürücüler için bu tür aygıtlar aracılığıyla yayılmış virüslerin bilgisayarınıza girmesini önlemek için geliştirilmiş güvenlik sağlayan çok yönlü bir araçtır.

USB Security Suite, aynı arayüzdeki tüm modülleri görselleştirmeye ve denemenize imkan tanıyan modern ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Bu, kullanıcı odaklı olup, doğru kullanabilmek için ileri IT bilgisine ihtiyaç duymadığınız anlamına gelir.

USB Security Suite, bir USB belleği bilgisayarınıza bağladığınızda bunları otomatik olarak algılayarak, virüslü ögeler tanımlandığında sizi uyarır.

Virüs analiz süreci çevrimdışı gerçekleştirilir; bu, tarama işlemi için bir İnternet bağlantısı gerekmeyecek demektir. Dahası, tüm etkinlikler USB etkinliğinin tam bir görünümünde ayrıntılı olarak kaydedilir.

Bağlanan USB sürücülerin güvenlik seviyesi, autorun.inf dosyalarının oluşturulmasını engelleyen ve herhangi bir dosya aktarım girişimi reddetmek için USB’deki alanı kukla bir dosyayla doldurabilen bileşen ile daha da geliştirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

USB bağlantı noktaları sadece bir tıklama ile kilitlenebilir ve kilidi açılabilirken, tüm uygulamaya erişim yönetici şifresi belirleyerek sınırlandırılabilir.

Yapabileceğiniz özelleştirmelerle ilgili olarak, program otomatik çalma öğelerinin sormakla veya sormadan kaldırılmasını ve etkinlik günlüğünü etkinleştirmesini veya devre dışı bırakılmasını seçmenize izin verir.

Sonuç olarak USB Security Suite, cihazınızı genel tehditlere karşı koruyabilecek USB aygıtları için profesyonel bir antivirüs olarak karşımıza çıkmaktadır.

USB Security Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.4.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here