USB Flash Security

0
696
Ücretsiz | 8.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

USB Flash Security, seçtiğiniz parolayla USB flash sürücünüzdeki belgeleri koruyabilen, şifreleyen, sezgisel ve güvenilir bir yazılım çözümüdür.

Sending
User Review
0 (0 votes)

USB Flaş Bellek Parola ile Koruma ve Şifreleme

Büyük bir dosyayı yönetme ve her yere götürme imkanı nedeniyle, bir USB depolama aygıtı yoluyla veri aktarma yöntemi günümüzde yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Aynı zamanda, kişisel, sınıflandırılmış verilere ve hatta kötü niyetli yazılımın bir kurbanına ev sahipliği yapabilir. USB Flash Security gibi programlar, tüm dosyalarınızı güvenli tutma imkanı sunar.

Basit ve kullanımı kolay

Sabit disk sürücünüzde az yer kaplar ve neredeyse farkedilir miktarda sistem kaynağı kullanılır. Arayüz, model, boyut ve ürün teknik bilgisi ile ilgili birkaç ayrıntı ve bağlanan USB bellek birimine güvenlik önlemi yüklemek basittir.

Başka bir deyişle, bilgisayarınıza yüklenen bileşen, bağlandığı herhangi bir bilgisayarda güvenli olmasını sağlayan başka bir bileşeni flash sürücüye yerleştirmek için yalnızca bir araçtır.

Bir güvenlik bileşeni yükleyin

Depolama aygıtı bileşen dağıtmadan önce bir biçim işlemi geçirdiğinden, “Yükle” düğmesini tıklatarak verilerinizin yedeğini oluşturmanız istenir. Bu kullanışlı geliyor, çünkü kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere her şey kaldırılmıştır.

Şifre ile gelişmiş koruma

Sponsorlu Bağlantılar

Bir sonraki adım, içeriğe erişebilmek için bir şifre girmenizi ve hatta bir ipucu eklemenizi gerektirir. Bilgiler, Ayrıntılar sekmesine erişerek gelişmiş güvenlik için şifrelenebilir. Sürücü güvenli hale getirildiğinde, verileri görebilir, ekleyebilir veya değiştirebilmek için doğru güvenlik anahtarını sağlamanız gerekir.

Diskteki verileri şifreleme

Kaba tasarım nedeniyle tüm uygulamaların sunması gerektiğini düşünmek biraz zor olabilir. Bununla birlikte, böyle yapışkan durumlardan sizi kurtarmak için entegre bir yardım kılavuzu var. Ayrıca, korumayı kaldırmak isterseniz, bileşeni USB depolama cihazından her zaman kaldırmayı seçebilirsiniz.

USB Flash Security, çıkarılabilir bir depolama aygıtında depolanan verileriniz için güvenliği en üst düzeye çıkarabilir.

USB Flash Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.1.12.17
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here