USB Disk Security

0
600
Deneme Sürümü | 3.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

USB Disk Security, bilgisayarınızı, zararlı yazılımlardan koruyan ve sisteminizin bütünlüğüne USB üzerinden zarar verebilecek olan tehditlere engel olan ve en sevdiğiniz web sayfalarını güvenli bir şekilde ziyaret edebileceğiniz güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Bellekten Virüs Bulaşmasını Önleme Programı

Güvenlik, bilgisayarlar söz konusu olduğunda göz ardı edilmemesi gereken en önemli konudur. USB Disk Security, bilgisayarın güvenliğine katkıda bulunacak ve USB belleklerden gelecek olan tehditleri önleyen bir programdır. USB Disk Security ayrıca diğer güvenlik programlarıyla kusursuz bir uyum içinde çalışacağını iddia etmektedir.

USB Kalkanı tarafından bir tehdit algılanırsa onu bulur ve silmenize yardımcı olur. USB sürücünüzü herhangi bir olası virüsü tetiklemeden güvenli bir şekilde açmanıza olanak tanır.

USB Tarama alanındaki otomatik yürütme özelliğini devre dışı bırakarak USB flash sürücünüzü tarayabilirsiniz. Program USB stick’de virüsten etkilenmiş temel öğeleri algılayamıyor ve ayrıca takılı kalem sürücüleriniz için bir seçim menüsü sağlamıyor.

USB Disk Security, yetkisiz kullanıcıların veri çalmasını engellemek veya hatta USB sticklerini bilgisayarınıza bağlamak için USB portlarınızı veya flash sürücünüzü kilitleyebilir. Sistem Araçları, Disk Temizleme, Onarım Sistemi veya Otomatik Başlatma Listesi yardımcı programları gibi yardımcı programlardan oluşur. USB Kalkanı içinde silmeyi seçtiğiniz dosyalar şifrelenir ve Karantina bölümüne yerleştirilir.

USB Disk Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.5.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here