USB-AV Anti-Virus

0
696
Deneme Sürümü | 16.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

USB-AV Anti-Virus, USB sürücülerinizi virüslere ve benzeri tehditlere karşı sorunsuz bir şekilde tarayıp ve dolayısıyla bu aracı kullanarak kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza girmediğinden emin olabileceğiniz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

USB Disk için Antivirüs

USB-AV Anti-Virus, kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler için bilgisayarınıza bağladığınız USB aygıtlarını hızlı bir şekilde taramak için tasarlanmış hafif bir yazılım parçasıdır.

Özel bir dikkat gerektirmeyen, hızlı ve sorunsuz bir kurulumun ardından, sistem üzerinden uygulamaya erişebilirsiniz. Flash çubukları, akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarınıza bağlı diğer sürücüleri hızlı bir şekilde tarama yaparak potansiyel tehlikeli dosyalar olup olmadığına bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu zaman, antivirüsler sistemi analiz ederken, özellikle de GPU’ya baskı uygulayan uygulamaları çalıştırırken çeşitli performans düşüşlerine neden olabilir. Örneğin, CAD yazılım çözümleri veya video oyunları olduğunda, aracın durdurulacağını öğrenmekten memnuniyet duyarız.

Buna ek olarak, bağladığınız ihtiyaçlarınıza ve cihazlarınıza bağlı olarak, programın davranışını tıkayıcı olmayan şekilde özelleştirebilirsiniz. Yeni başlayanlar için, gerçekleştirilecek taramanın hızını ve etkinliğini belirtebilirsiniz, böylece virüs bulaştığını bildiğiniz cihazlarda tehditleri tespit ettiğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, gadget’lar temizlendikten sonra kalıntıları kayıt defterinden güvenle silebilir veya gizli dosyaları ve klasörleri önizleme yapabilirsiniz.

USB-AV Anti-Virus, aynı antivirüs programlarının işlevlerini yerine getirmiyor veya kapsamlı bir güvenlik paketinin yerini almıyor olsa da, USB disklere bulaşmış virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan bilgisayarınızı kurtarır.

USB-AV Anti-VirusEkran Görüntüleri:

Versiyon : 2017 3.3.0.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here