Unlocker

0
925
Ücretsiz | 337 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Unlocker, dosya veya klasör silme hatası aldığınız ya da klasör silinemiyor gibi hata mesajıyla karşılaştığınız dosyaları silmenize yardımcı olacak ücretsiz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Silinmeyen Dosyaları Bilgisayardan Silme ve Temizleme Programı

Windows sürekli olarak iyileştirilmekte ve güncellenmektedir, bu nedenle hatalarla karşılaşmak olasıdır. Unlocker, bu klasör silinemiyor, başka bir kişi veya program tarafından kullanılıyor, dosya şu an kullanımda değil gibi hata mesajlarından sizi kurtaracak olan programdır.

Basit ve kullanımı kolay

Unlocker, tek bir tıklamayla ve çok basit, verimli bir arayüz aracılığıyla kilitli dosyaları yeniden adlandırmaya, taşımaya veya silmenize yardımcı olan çok basit bir yazılım çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Temelde, yazılım Windows Gezgini’nin bağlam menüsüne bir giriş ekler ve bir dosya yukarıda belirtilen hata mesajlarını tetiklediğinde başlatılabilir ve uygulama ona erişmekte olan tüm işlemleri açar. Bu mümkün değilse, bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra istenen görevi yerine getirir.

Çoğu işletim sistemiyle uyumlu

Unlocker halihazırda en yeni Windows sürümleri tarafından desteklenmekte ve 64bit’ler de dahil olmak üzere yardım sunmaktadır.

Sonuç olarak Unlocker, tüm Windows işletim sistmeine sahip bilgisayarlarda bulunması gereken bir programdır. Ücretsizdir ve bilgisayarın performansı, bu yazılımı çalıştırmaktan etkilenmez.

Unlocker Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.9.2
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here