UnHackMe

0
601
Deneme Sürümü | 17.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

UnHackMe programını bilgisayarınıza indirerek truva atları, istenmeyen programlar ve rootkitler de dahil olmak üzere çeşitli zararlı yazılımları kaldırın, Windows kısayollarını test edin ve bu uygulama ile önemsiz dosyaları arayın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüsleri ve Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Programı

Kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayar koruması hakkında ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır birçok program vardır. Zamanla tehditler giderek artmaktadır ve kişisel verilere erişim istenmemektedir ve bu durum bugünün güncel sorunlarından biridir.

UnHackMe, bilgisayarınızı belirli bir türden kötü amaçlı yazılım, yani ‘rootkit’ler aracılığıyla istenmeyen erişime karşı tanımlamak ve korumak için çalışan bir programdır.

Sezgisel ve kullanımı kolay arayüz içerir

Programın arayüzü kullanıcı dostudur, sekme tabanlı seçenekler ve özelliklere kolay erişim yapılıyor. Bilgisayarınızı Truva atları için taramak istiyorsanız, yalnızca ‘Şimdi Denetle’ butonuna basmanız yeterlidir. Kötü amaçlı bir tarama gerçekleştirmenize, bilgisayarınızdaki dosyaları temizlemenize, korumanıza ve yedeklemenize olanak tanıyan yeni bir pencere açılır.

Bilgisayardaki kötü amaçlı yazılım taramayı seçerseniz, UnHackMe size seçim yapabileceğiniz dört seçenek sunar, Windows başlangıç ​​öğelerini tarayabilir, çevrimiçi bir çoklu antivirüs taraması yapabilir veya gizli virüs bulaşmış dosyaları gösterebilir. Başlangıç ​​ögelerini taradıktan sonra tanımlanan sorunların her biriyle ne yapılacağına karar verebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları taramanıza ve algılamanıza izin verir

Sponsorlu Bağlantılar

UnHackMe tam bir casus yazılım denetimi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ‘Reanimator’ özelliğini de içeriyor. Buna ek olarak, bir virüs saldırısı durumunda hızlı bir şekilde onları kurtarmak için sistem dosyalarını yedekleyebilirsiniz. Üstelik UnHackMe, Windows’u önceki durumuna geri döndürmenize yardımcı olan yerleşik bir Geri Yükleme Yöneticisi’ne sahiptir.

UnHackMe isteğe bağlı olarak gerçek zamanlı korumayı etkinleştirmenizi, taramaları zamanlamanın yanı sıra bir dışlama listesi oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, Windows her başlatıldığında, uygulama mevcut rootkitleri kontrol edebilir.

Kullanışlı bir güvenlik aracı

UnHackMe, kullanıcıların maskelenmiş saldırılara ve veri hırsızlığına karşı kendilerini koruyarak rootkitlerin bilgisayarınıza zarar vermesini önlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış gelişmiş bir araçtır.

UnHackMe Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0 Build 600
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here