UnDLL

0
649
Ücretsiz | 2.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

UnDLL programı, bilgisayara bulaşmış birçok türde zararlı yazılım bileşenleri olarak sıklıkla kullanılan DLL’leri ortadan kaldırmasını sağlayan kullanışlı bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı DLL Dosyalarını Engelleme Programı

UnDLL, virüs bulaşmış DLL’leri bulmak için bilgisayarı tarayabilen ve sistem kararlılığını geri yükleyebilen hafif ve taşınabilir bir uygulamadır.

Yükleme bir önkoşul olmadığından yürütülebilir dosyayı sabit diskin herhangi bir yerine aktarabilir ve çalıştırmak için bu dosyayı tıklayabilirsiniz.

Minimum çaba harcayarak herhangi bir bilgisayarda çalıştırmak için bir USB flash sürücüye veya benzer bir saklama birimine kaydetmek de mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Akılda tutulması gereken önemli bir husus, Windows Kayıt Defteri’nin yeni girişlerle güncellenmemesi ve bu yardımcı programı kaldırdıktan sonra sabit diskte dosyalar bırakılmamasıdır.

Programın arabirimi, bir DLL dosyası seçer seçmez tarama işlemini başlatmanıza olanak tanıyan düz ve basit bir düzenle, düzenli bir pencereden yapılır. UnDLL, bulaşmış virüs parçacıkları arar, hatalı dosyaları siler, kayıt defterini temizler ve sistemi yeniden başlatır.

CPU ve RAM söz konusu olduğunda, kullanımı kolay program düşük talep görür. Yanıt süresi iyi ve OS’un açılması, çarpması veya hata mesajı vermesine gerek kalmadan sorunsuz çalışıyor. Değerlendirmemiz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sezgisel düzeni ve genel kolaylığı sayesinde araç, daha az tecrübeli kullanıcılar tarafından bile anlaşılabilir.

UnDLL Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.0.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here