UltraSurf

0
920
Ücretsiz | 2.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

UltraSurf programı sayesinde otomatik veya elle yapılandırılmış sağlam bir proxy bağlantısı kullanarak İnternet tarama oturumlarınızı güvence altına alabilir ve engelli sistelere giriş yapabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Erişim Programı

İnternet’in gerçekten çok güvenli yer olmadığı bilinen bir gerçektir. Bundan daha fazlası, ülkelerin sınırlamaları nedeniyle belirli sayfalara her zaman erişemiyorsunuz. Bununla birlikte, bu da İnternet kimliğinizi gizleyerek bypass edilebilir ve UltraSurf bu tür görevleri gerçekleştirebilen program türüdür.

IE veya Chrome ile çok iyi çalışır

Buradaki en önemli avantajlardan biri, uygulamanın çalışması için kurulum gerektirmediği, dolayısıyla indirme yapıldığı andan itibaren kurmak kolaydır. Bu özellik seti, baştan itibaren proxy bağlantısını etkinleştiren kompakt, ancak sezgisel bir arabirimde bulunur. Bir web tarama yönteminin yanı sıra hız yüzdesine dayanan tercih edilen portal da seçebilirsiniz.

Bununla birlikte, uygulamanın Internet Explorer ve Google Chrome ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığını unutmayın. Bir tarayıcı uzantısı olarak entegre değildir ancak gizli taramayı sağlamak için ilgili tarayıcı işlevleri kullanılır.

Otomatik algılama veya el ile proxy yapılandırması

Sponsorlu Bağlantılar

Seçenekler paneli, birkaç uygulama parametresini yapılandırmanıza izin verir. Böylece, kısayol komutlarını etkinleştirebilir, proxy’yi devre dışı bırakabilir, çıkışta çerezleri ve geçmişi silebilir ve yerel dinleme bağlantı noktasını tanımlayabilirsiniz. Programın proxy yapılandırmasına güvenmek istemiyorsanız, otomatik algılama veya ana makine ve bağlantı noktası girişi aracılığıyla manuel yapılandırmayı seçebilirsiniz.

Renkli arama olarak gösterilen durumun yanı sıra hız yüzdesi ile birlikte ilk üç portal önerisinden birini seçebilirsiniz. UltraShare özelliğini etkinleştirebilirsiniz; bu özellik, bağlantıları bilgisayarınızdan huni haline getirmeyi, onu gerçekten etkilemeden veya risk altına sokmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Ana pencerede, güvenli gezinme için hızlı bir şekilde bir Internet Explorer veya Google Chrome örneği başlatmak için düğmeler bulunur.

Sonuç

Sonuç olarak, web üzerinde güvende kalmak önerilir. Bu bağlamda, UltraSurf çoğunlukla otomatik olarak yapılandırılan ve Internet Explorer veya Google Chrome ile kullanmak için güvenli bir proxy bağlantısı kullanan düzgün bir araç seti sunar.

UltraSurf Ekran Görüntüsü

Versiyon : 16.03
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here