Ultra Adware Killer

0
574
Ücretsiz | 8.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Ultra Adware Killer programını bilgisayarınıza indirerek daha önce bilgisayarınıza yüklemiş olabileceğiniz bazı uygulamalar tarafından arta kalan tüm reklam yazılımı izlerini saptayın ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Adware Temizleme Programı

İnternet’ten indirdiğiniz yazılımların yüklemesi sırasında dikkat ederseniz programın yanında bir araç çubuğunun, yeni bir ana sayfanın veya yeni bir arama motorunun yüklenmeye dahil edildiğini görebilirsiniz. Bunlar yüklendikten sonra kaldırılması bazen güçlük oluşturabileceğinden, Ultra Adware Killer’i deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki reklam yazılımı izlerini taramak için taşınabilir program

Bu yazılım çözümünün kullanışlı bir fonksiyonu şudur, ana bilgisayara kurulması gerekmemesi, böylece çıkarılabilir USB flash sürücüsüne kopyalayabilir ve bir bilgisayarın durumunu adware açısından değerlendirmek istediğinizde başlatabilirsiniz.

Ayrıca, taşınabilir bir uygulama Windows Kayıt Defteri’ne yeni girişler eklemez; bu nedenle temiz ve düzenli kalır, böylece bilgisayarınızın olabildiğince hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlar

Reklam yazılımı durumunu kontrol etme

Bu uygulama, kullanıcıların bilgisayarlarındaki reklamları zahmetsizce ortadan kaldırmasına yardımcı olduğu için (gereksiz araç çubukları, özelleştirilmiş arama motorları ve ana sayfalar gibi) tüm değişikliklerle mümkün olduğunca sezgisel olarak tasarlanmıştır.

Dolayısıyla, bilgisayarınızı taramaya başlamak için yalnızca özel düğmeye basmanız yeterlidir. Ayrıca hepsini tek bir seferde inceleyebilirsiniz, böylece her hesaba manuel olarak giriş yapmazsınız ve analiz başlatmanıza gerek kalmaz.

Varsayılan tarayıcı ayarlarını geri yükleme ve PUP’ları kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Ultra Adware Killer tüm adware izlerini bir kez tespit ederse, tespit edilen kayıtları keşfetmeye başlayabilir ve kaldırmak istediğiniz izleri seçebilirsiniz.

Daha doğrusu, tüm PUP’ları (istenmeyen programlar) bilgisayarınızdan kaldırabilir veya tüm özelleştirmeleri adware tarafından değiştirildiyse ve tarayıcılarınızdan varsayılanlara geri yüklemek istiyorsanız tarayıcılarınızdan (Internet Explorer, Chrome, Firefox) tüm özelleştirmeleri kaldırabilirsiniz.

Ultra Adware Killer, reklam uygulamalar tarafından uygulanan tüm değişiklikleri kaldırmakta zorlanıyorsanız veya yalnızca bunu yapmak için gerekli beceriye sahip olmadığınızda kullanışlı olabilir.

Ultra Adware Killer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.9.4.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here