Ultimate Ninja Blazing (Android)

0
586
Ücretsiz | 21 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Ultimate Ninja Blazing oyunu ile en sevdiğin NARUTO karakterleriyle heyecan dolu bir savaşa başla, Shinobi Oluşumunda dövüş.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

NARUTO SHIPPUDEN’deki sıra tabanlı bu oyun ilk başlarda sizlere garip gelebilir, ancak gerçek şu ki Ultimate Ninja Blazing gayet iyi bir oyundur. Aksiyon dolu ve oynayanlara bağımlılık yaratabilecek bir oyundur.

Ultimate Ninja Blazing’de, oyuncular doğrudan karşılaşmalarda diğer oyuncularla yüzleşmek zorunda kalacaklar, bu da güçlerini geliştirmeleri ve yeni karakterleri yükseltmeleri ve karakterlerin kilidini açmaları gerektiği anlamına geliyor. Savaşlar yoğun ve biraz karmakarışık olabilir, ancak sıra tabanlı olması planlamasına yardımcı olur.

Oyunu NARUTO SHIPPUDEN ve maceralarını takip eden hikaye modunda oynamak da mümkün. Üç oyuncuya kadar çıkabilen çok oyunculu oyunun, oyuncuları uzun süre meşgul edecek çok fazla içeriği var. Ultimate Ninja Blazing oyununu Android işletim sistemli telefonlara ya da tabletlere ücretsiz bir şekilde indirerek heyecan dolu savaş oyununa sizde başlayın. İyi eğlenceler.

Ultimate Ninja Blazing Özellikleri:

  • İlginç karakterlerle sıra tabanlı oyun.
  • Naruto ve arkadaşlarının serüvenini takip et.
  • Yoğun çok oyunculu maçlarda oynayın.
  • Karakterlerinizi yükseltin ve lider tablolarında ilerleyin.

Ultimate Ninja Blazing Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here