Uber (Android)

0
336
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Uber, kullanıcıların gezintiye çıkmalarını sağlayan ve taksi bulma servisinden araç çağırdıkları ücretsiz bir uygulamadır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Taksi Çağırma Uygulaması

Uber uygulamasını Android işletim sistemli telefonlara yada tabletlere indirerek kolay bir şekilde ayağınıza rahatlık ve konforu ön planda tutan araç çağırabilirsiniz. Çağırdığınız aracın nerede olduğunu, ne zaman geleceğini, yolculuğunuzun ücretinin fiyatını uygulama ile görebilirsiniz. İsterseniz kredi kartınızı tanımlayarak ücreti uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Uber uygulamasının yardımı ile insanlar akıllı telefonlarıyla gezintiye çıkabilirler. Uygulama, sizi seçen sürücünün konumunu ve seyahatin ücretini gösterir.

Ayrıca, kullanıcılar bu yolculuğun ücretlerini veya aramadan önce fiyatta özel bir indirim veya fiyat artışı olup olmadığını görebilecekler. Uygulamadan, kullanıcı ayrıca ödeme yöntemini ayarlayacaktır. Seyahatin sonunda, insanlar gezinti ücretini kredi kartlarından otomatik olarak ödeyecekler.

Ayrıca, sürücü de dahil olmak üzere henüz yaptığınız yolculuğu değerlendirmek ve bunların tümünü isimsiz olarak yapmak da mümkündür.

Uber Özellikleri:

  • Kullanıcı ile gezinti çağrısı.
  • Yolculuğunuzun sonunda ödeme yapın.
  • Uber yolculuğu için ödeme yöntemlerini ayarlama.

Uber Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here