Twitter (Android)

0
367
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Twitter ile Dünya ve Türkiye gündemini yakından takip edebilir ve gündem hakkında tweet atabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile takipleşebilir ve etkileşim içine girebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Ücretsiz Twitter Uygulaması

Twitter, kullanıcıların yeni içerik yayınlayarak, Tweet atmalarına, gündem yaratmalarına ve dünyanın en büyük sosyal ağlarından birinde neler yaptıklarına bakmalarını sağlayan bir uygulamadır.

140 karakter sınırıyla bile, Twitter zirvede kalmayı başardı ve diğer tüm büyük sosyal ağlarla rekabet halinde. Twitter’ın arkasındaki basit ilke, basit ve etkili olan resmi uygulamaya yansıtılmıştır.

Uygulama ile Twitter üzerinden Tweet atmak gerçekten kolay ve düzenli bir SMS mesajı yazmak gibi basit. Tabii ki, kullanıcılar resimler veya kısa videolar gibi dosyalar ekleyebilir, diğer insanları ve daha fazlasını etiketleyebilirler. Güvenlik seçenekleri ve diğer tercihler kolayca erişilebilir, bu nedenle, uygulama, pek çok açıdan normal Twitter web sitesinden daha iyi.

Diğer hesapların takibi tek bir dokunuşla yapılır ve diğer kullanıcıların paylaşımlarını kontrol etmek çok basit bir şekilde görüntülenir.

Twitter Özellikleri:

  • Diğer kullanıcıları takip et ve içeriklerini kontrol et.
  • Kendi içeriğinizi ağa gönderin.
  • Medya dosyalarını mesaj olarak gönderin.
  • Diğer kullanıcılara özel mesajlar gönder.
  • Her zaman trend olanı görün.

Twitter Ekran Görüntüleri

Versiyon :
Dil :
Sistem :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here