Turkcell Hesabım (Android)

0
1984
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Turkcell Hesabım uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek Turkcell hattınız ile ilgili bütün avantajlardan faydalanabilir, tüm sorunlar için destek alabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Turkcell Hat Desteği ve İşlem Uygulaması

Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak hattınıza özel teklif ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Turkcell’in Salla Kazan uygulaması sayesinde çeşitli hediyeler ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Böylece hediye İnternet, hediye dakika ve sms kazanabilirsiniz. Sarı Kutu bilgilerinize bakabilir ve bu bilgiler dahilinde Sarı Kutu hediyelerinden birisini seçebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile faturaya ait hesap özetini görebilir, fatura geçmişini görüntüleyebilir, güncel fatura tutarını öğrenebilir ve kalan kullanımları görebilirsiniz. TL Yükle, Hazır Kart Paket Yükle, Cepten İnternet, Bilgisayardan İnternet, Evden Cebe Transfer gibi TL yada paket yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasının en iyi özelliklerinden biriside fatura detaylarını görerek bu konu hakkında müşteri temsilcisiyle canlı destek alabiliyor olmanızdır. Faturanızda dikkatinizi çeken olumsuz bir durumla karşılaştığınız an hemen canlı desteğe başvurabilirsiniz. Hızlı bir şekilde fatura ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hat ayarlarıyla ilgili çeşitli yapılandırmalar yapabilirsiniz. Yurt içi yurt dışı arama özellikleri üzerinde değişiklik yapabilir, istediğiniz telefon numarasını engelleyebilir ve PUK kodunu öğrenebilirsiniz. Tüm bunları yapabilmeniz için gereken tek şey uygulamayı indirip telefon numaranız ve belirleyeceğiniz bir şifre ile giriş yapmaktır.

Turkcell Hesabım Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.8
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here