Türk Telekom Online İşlemler (Android)

0
1902
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hattınızla ilgili işlemleri hızlı bir şekilde yapabilir, fatura detaylarını ve kalan kullanımları görebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
4 (1 oy)

Android için Resmi Türk Telekom Hat İşlemleri Uygulaması

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Türk Telekom olan tüm abonelikler ile ilgili işlemler yapılabilir. Bunlar; Mobil, İnternet ve Ev Telefonu abonelikleridir. Herhangi bir aboneliğe giriş yapabilmeniz için öncelikle size ait telefon numarasını girip bir şifre almanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada; Kullanımlarım, Faturalarım, Ödemeler, Tarife ve Paket gibi işlem yapabileceğiniz ya da bilgileri göreceğiniz bölümler bulunmaktadır.

Kullanımlarım sayfasında  kalan dakika, İnternet ve SMS bilgilerini göreceksiniz. Ayrıca bu kullanımların bitmesine kaç gün kaldığı bilgisi de bulunmaktadır. Faturalarım sayfasında ise güncel fatura tutarını, ödenmiş ve ödenmemiş faturaları görecekseniz. Ödemeler kısmında ise ödenmemiş bir faturanız bulunuyorsa hızlı bir şekilde bu sayfadan kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Sadece kendi hattınıza ait bir fatura ödemesini değil, aynı zamanda başka bir hat içinde ödeme yapabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile hat ayarlarını da yapabilirsiniz. Örneğin; yurt dışına çıkmadan önce hattınızı yurt dışı aramalarına açabilir ya da kapatabilirsiniz.

İnternet aboneliği ile ilgili ADSL şifre değişikliği ve modem ayarlarını yapılandırma işlemi için işinizi kolaylaştıracak imkanlar da sunulmuştur.

Türk Telekom Online İşlemler Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.1
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here