TunnelBear

0
651
Ücretsiz | 28.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

TunnelBear, sahte bir IP adresi seçmenizi ve ağ istatistiklerini incelemenizi sağlayan, böylelikle kimliğinizi korumanıza yardımcı olan anonim İnternet bağlantıları için VPN programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Her geçen gün artan tehditler ve veri hırsızlığı girişimleri, her bilgisayar kullanıcısının dikkatine mahremiyet korumasını getiriyor. Kimliğinizin çevrimiçi olduğunuzda korunmasını sağlamak için çeşitli yöntemler vardır ve bunlardan biri TunnelBear gibi bir sanal özel ağ (VPN) uygulaması kullanmaktır.

Kimliğinizi korumak için anonim İnternet bağlantıları

TunnelBear’ın amacı, bilgileri şifrelemek için anonim servisleri kullanarak bilgisayarınız ve uzak sunucu arasında gerçekleşen veri aktarımlarına ek güvenlik katmanı eklemenize yardımcı olmaktır. Yardımıyla, verilerinizin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirileceğinden endişelenmeden İnternet’te dolaşabilirsiniz.

Gerçek kimlik adresinizi sahte olan ile değiştirin

Bilginin güvence altına alınmasının yanı sıra, bu VPN yazılım aracı gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve bir başka ülkeden giriş yaptırabilir. Sonuç olarak, bazı web sitelerinin koyduğu coğrafi konum kısıtlamalarını aşabilirsiniz.

Bağlantı ayarlarını kolayca yapılandırın

Uygulama, hesabınıza giriş yapmanızı gerektirir ve bunu yaptıktan sonra işler çok basitleşir. Kullanıcı tarafından yapılan tek müdahale, açılır listeden istediğiniz ülkeyi seçmek ve TunnelBear’ı açmakla ilgilidir. Bağlantı başarısız olursa, teşhis modu neyin yanlış gittiğini anlamanıza yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir VPN hizmetine bağlandığınızda, program otomatik olarak tüm veri trafiğini seçilen konumdaki bir proxy sunucusu aracılığıyla yeniden yönlendirdiğinden kimliğiniz gizlidir. Dezavantajı, trafik ayda 500 MB ile sınırlıdır, bu da normal kullanıcılar için bile biraz daha az olabilir.

Ağ istatistiklerini inceleyin

TunnelBear, gezinme oturumunuz sırasında uygulama tarafından engellenen izleyicilere (analitik, reklamlar, komut dosyaları, Facebook, Twitter ve LinkedIn’deki sosyal düğmeler) ilişkin istatistiksel verileri görüntüler. ‘Uyanık mod’ güvenlik seviyesini ayarlama yeteneğine sahipken, size önemli olayları bildirmek için masaüstü bildirimlere sahiptir.

Sonuç

VPN teknolojisi, bilgi alışverişinin güvenliğini sağlamak ve kullanıcı kimliklerini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Her şeyi hesaba kattığımızda TunnelBear size web sitesi izleyicilerinin bilgisayarınıza erişmesini engelleyebilecek basit fakat kullanışlı bir anonimlik hizmeti sağladığı sonucuna vardık.

TunnelBear Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.36.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here