Trustport Antivirus

0
450
Deneme Sürümü | 389.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Trustport Antivirus, her türlü casus yazılım ve virüslere karşı temel koruma sağlayan, gerçek zamanlı koruma ve tarama zamanlayıcı özelliği bulunan ideal bir antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Programı

Trustport Antivirus, modern bir arayüz ve tehditleri kaldırma konusunda etkili bir çözümle donatılan, beceri düzeyleri ne olursa olsun her düzeydeki kullanıcı için tasarlanmış, antivirüs ve anti-malware uygulamasıdır. Aynı zamanda gerçek zamanlı bir koruma özelliği sunuyor.

Arayüz, erişimli tarayıcıya ve uygulama denetçisine hızlı erişim sunar. Hızlı tarama yapabilir veya tüm diskleri, yerel diskleri, çıkarılabilir medyayı, kayıt defterini veya seçili hedefleri doğrulayabilirsiniz.

Tarama prosedürü tamamladıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatmasını isteyebilirsiniz. Taranacak dosyaları türünü belirtmek (ör. Sıkıştırılmış öğeler, ağ sürücüler), buluşsal analiz kullanabilir, başlangıçta belleği tarayabilir, uzantıları ve nesneleri içeren bir dışlama listesi oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuçlar; taranmış, onarılan, karantinaya alınan, yeniden adlandırılan ve silinen dosyaları, önyükleme sektörlerini ve kayıt defteri anahtarlarını gösterir. Uygulama denetimi, güvenilmeyen programları ve dijital imza olmayanları engeller ve önem derecesini belirtmenizi sağlar.

Trustport Antivirus’un diğer seçenekleri, karantinaya alınan öğeleri yönetmenize, taramaları planlamanıza, arşiv derinliği seviyesini ayarlamanıza, e-posta veritabanlarını taramanıza, reklam ve risk yazılımını algılamanıza vb. olanak sağlar.

Programın tarama işini bitirmesi biraz zaman alabilir ve düşük CPU ve RAM kullanıyor. Değerlendirmemiz boyunca; kilitlenme veya hata iletişim kutularını gibi hiçbir soruna rastlamadık. Sonuç olarak Trustport Antivirus, kullanıcılara sistemleri için gerekli güvenlik önlemlerini sağlayan güvenlik yazılımıdır.

Trustport Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017 17.0.2.7025
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here