TrothAV Antivirus

0
663
Deneme Sürümü | 9 KB i n d i r
Editörün İncelemesi
4.1

Özet

TrothAV Antivirus programı ile PC’niz en iyi performansı gösterir. Bu kullanışlı antivirüs programının yardımıyla her türlü tehdide karşı tam korumanın faydasını göreceksiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Virüs pazarı, bilgisayarınızı avlamak için mükemmel anı bulmaya çalışırken, giderek artan risklerin dolaştığı ortamda tehlike artıyor.

TrothAV Antivirus, bilgisayarınızı çok sayıda tehdide karşı korumak için tasarlanmış, güvenlik açısından endişelenmenize gerek kalmadan kontrol altında tutmak için tasarlanmış kullanışlı bir yazılım yardımcı programıdır ve ayrıca genel performansını artırmak için kullanılan özellikleri övünür.

İlk önce, TrothAv Antivirus programının PC’nizi normal çalışma durumunu olumsuz yönde etkileyebilecek virüslere karşı taramak isteyen kullanıcılar için yaklaşılabilir bir çözüm olduğunu bilmeniz gerekir ve üç farklı yaklaşım vardır: hızlı , derin ve özel tarama.

Bir tarama tamamlandıktan sonra, programın bulduğu kötü amaçlı dosyalara karşı hangi eylemin gerçekleştirileceğine karar verebilirsiniz. Değişiklikleri yalnızca rahatsız eden kişilere uygulamak için tüm tehlikeli öğeleri karantinaya taşıyın, onları tamamen kaldırın veya yalnızca onları yok sayın; bilgisayarınızı temizleyebilirsiniz.

Virüsten korumayı görevlendirdiğiniz tüm görevlerin yanı sıra şüpheli öğelere ev sahipliği yapan karantina ile ilgili günlüklere sürekli erişebilirsiniz, böylece durumlarını değiştirme olanağına sahip olursunuz. Dahası, programın bazı riskleri göz ardı etmesine olanak tanıyan bir istisna listesini özelleştirebilirsiniz.

Araca güzel bir ekleme, analizin odağını özelleştirme imkanı ile belirli günlerde önceden belirlenmiş aralıklarla taramaları planlamanıza izin veriyor olmasıdır. Örneğin, uygulamanın otomatik olarak işlem yapmasını, çıkarılabilir medyayı hariç tutmasını, e-postaları taramanızı, arşivlemenizi, şifreli dosyaları engellemeyi ve daha fazlasını isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, TrothAV Antivirus, bilgisayarınızdaki riskli içerik içeriğinden korunmanın yanı sıra, “Araçlar” bölümünde sisteminizi dolaştıran dosyaların anlaşılması için bir dizi özellik bulunduğundan, makinenin performansının standartlarınızı karşıladığından emin olmanızı sağlar.

Daha spesifik olmak gerekirse, gizliliğinizin önceliğe sahip olduğundan emin olmak için bir geçmişi temizleyici önerilir ve arkasında bıraktığınız ve artık kullanmadığınız gezinme oturumlarınız veya geçici dosyalarınızla ilgili hiç kimsenin bu bilgilere erişemediğinden emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hassas veriler içeren belirli belgelerden kurtulmanıza izin veren “Güvenli Dosya Silici” de özellik listesinde yer almaktadır. İstenmeyen dosyaları tamamen ortadan kaldırmak için Windows Gezgini ile entegre olabilecek güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Son olarak, bir Start-Up Manager, Windows başlangıçta yüklenen tüm programları korumak için de bulunur; önyükleme süresini iyileştirmek için herhangi bir öğeyi listeden çıkarma olasılığı vardır. Sonuç olarak, bilgisayarınız daha duyarlı olmalı ve gecikme yaşanmamalıdır.

Sonuçta, TrothAV Antivirus, teknolojik uzmanlık talep etmeden tehditlere dikkat ederek bilgisayarınızın güvenliğini geliştiren sezgisel bir yazılım yardımcı programıdır.

TrothAV Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.5.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here