Trojan Remover

0
943
Deneme Sürümü | 9.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Trojan Remover, isteğe bağlı taramaları gerçekleştiren ve yalnızca Truva atlarını değil, aynı zamanda virüsleri, casus yazılımları, reklam yazılımını, solucanları ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini de tanımlayıp yok edebilen bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Truva Atı, Virüs ve Solucan Temizleme Programı

Trojan Remover, kötü niyetli yazılımları tanımlamak ve bilgisayardan kaldırmak için isteğe bağlı taramaları gerçekleştirmek için tasarlanmış hızlı ve kullanımı kolay bir antivirüs çözümüdür. Sistem bütünlüğünü, rookitleri, kayıt defterini, hizmet DLL’lerini, tarayıcı yardımcı nesnelerini, zamanlanmış görevleri, ana bilgisayar dosyasını vb. kapsar.

Hızlı kurulum ve kullanımı kolay arayüz

Özel bir konfigürasyona ihtiyaç duyulmadığından, uygulamayı kurmak hızlı ve kolay bir iştir. Arabirime gelince Trojan Remover, kullanıcıların hemen bir tarama işine başlamasını ve şüpheli etkinlik için Windows’un en önemli bölümünü denetlemesini sağlayan klasik bir görünüm ve kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.

PC güvenliğini sağlamak için hızlı taramaları çalıştırın ve  programı yapılandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Belirli bir sürücüyü veya dizini taramak ve alt klasörler eklemek, arşiv dosyalarının içine de bakmak, Trojan Remover tarafından yeniden adlandırılmış dosyaları taramak, uygulamanın kötü amaçlı yazılım dosyalarını otomatik olarak yeniden adlandırmasını istemek ve sadece bir rapor göndermek ve kötü amaçlı yazılım başvurusunu incelemek mümkündür Aracı tarafından tespit edilebilecek tüm tehlikeli maddeleri bulmak için veri tabanı. Kullanıcılar, günlük dosyalarını inceleyebilir ve hariç tutulan dosyaları yönetebilir, gecikme zamanlarını ayarlayabilir, dijital olarak imzalanmış sistem dosyalarına güvenebilir, önyükleme zamanında otomatik başlatma kayıtlarını doğrulamak için taramalara izin verebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Değerlendirme ve sonuç

Trojan Remover, konumları tarama konusunda gerçekten hızlıdır. Ayrıca düşük CPU ve bellek kullandığı için PC performansı üzerinde en ufak bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte, Windows 8.1 Pro’da virüs tespit oranı ile ilgili değerlendirmemizde karşılaşılan sorunlarla karşılaştık; çünkü araç bunun için hazırladığımız herhangi bir kötü amaçlı yazılım aracını bulamamıştır (uygulama adından da anlaşılacağı gibi Trojanlar dahil edilmiştir).

Son olarak şunu bilmenizi isteriz, kullanıcılar sorunlarını çözene kadar daha güvenilir ntivirüs çözümlerine başvurmalıdır.

Trojan Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.9.5 Build 2952
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here