Trojan Killer

0
654
Deneme Sürümü | 1.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Trojan Killer isimli bu kullanıcı dostu programı kullanarak bilgisayarınızdan kötü amaçlı yazılım, truva atı, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı bileşenleri sorunsuz şekilde bulun ve kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Truva Atı ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

Trojan Killer, verilerinizi ve bilgisayarınızı çok çeşitli zararlı yazılım tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir yazılım parçasıdır.

Gerçek zamanlı veri sağlar

Hızlı ve sorunsuz kurulumun ardından şık, modern bir arayüzle birlikte Hızlı tarama, Tam tarama, Çıkarılabilir tarama ve Özel tarama olmak üzere dört tarama yöntemiyle karşılanmış olursunuz. Hızlı tarama modu nispeten güvenli bir bilgisayardaki kötü amaçlı bileşenleri kontrol etmeyi gerektirir, ancak örneğin eski bir virüsten koruma yazılımına veya güvenlik duvarına sahip olmayan bir bilgisayar kullanıyorsanız Tam taramaya başvurabilirsiniz.

Seçtiğiniz tarama yöntemine bakılmaksızın, yardımcı program araştırılan dosyaların sayısı, algılanan tehditler ve analizin durumu ile ilgili olarak size gerçek zamanda veri sağlar. Tarama tamamlandıktan sonra, tespit edilen tüm tehditleri içeren yollarla birlikte tam bir raporu ön izleyebilir ve tek seferde temizleyebilirsiniz.

Etkili bilgisayar taraması

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın en önemli noktası, bir USB bellek çubuğundan başlatabilmeniz ve dolayısıyla bulunduğunuz yere bakmaksızın yanında olabilmenizdir. Sonuç olarak, iş sorumluluklarınız çok fazla seyahat ve farklı cihazlar kullanmak zorunda kalırsa, e-posta göndermek, belgeler göndermek, ekibinizle iletişim kurmak vb. için kullanmak istediğiniz makineyi taramak için bu yardımcı programı kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarları potansiyel tehditlerden, casus yazılımlardan ve kötü niyetli bileşenlerden dosyalarınıza zarar verebilecek ve veri kaybına neden olan Truva atlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı saptamak ve temizlemek için Flash çubuğunuzdan çalıştırmak olduğundan, bu yardımcı program kullanımı kolaydır. Alternatif olarak, bilgisayarınıza bağlamak istediğiniz harici sürücüyü tarayıp temizleyebilirsiniz.

Veri güvenliğinizi artıracak kullanışlı bir araçtır. Sık seyahat etmeniz veya başka sebeplerden dolayı birden fazla bilgisayar kullanıyorsanız Trojan Killer işinizi görecektir.

Trojan Killer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.18
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here