Trivia Crack Türkçe (Android)

0
791
Ücretsiz | 53 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Trivia Crack, Android’de hem genel hem de özel bilgiler hakkında insanları test edecek ve onlara gerçek bir meydan okuma sunacak bir bilgi yarışması oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Bilgi Yarışması Oyunu

Trivia oyunlarını oynamak her zaman eğlencelidir ve Trivia Crack, Google Play Store’da en çok indirilen bilgi yarışması oyunlarından biridir. Çünkü basit ve temiz bir arayüz kullanıyor, bu da insanların sorulara odaklanabileceği anlamına geliyor.

Ayrıca, her biri kendi karakterine sahip altı farklı kategori mevcuttur. Yalnızca tüm arkadaşlarınızı ve dünyanın dört bir yanından rastgele bazı oyuncuları yenme şansınız yok, aynı zamanda hemen her konuda yeni şeyler öğrenebileceksiniz.

Ayrıca, trivia soruları oluşturmak da mümkündür ve içeriği kendi dilinize bile çevirebilirsiniz. Trivia Crack Türkçe oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek bilgi yarışması heyecanına hemen katılabilirsiniz.

Oyunda oynayabileceğiniz çeşitli bilgi yarışması türleri vardır. Arkadaşınızla, yabancı birisiyle, grup halinde ya da yalnız başınıza bilgi yarışması yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Trivia Crack Özellikleri:

  • Trivia yarışmalarında yarışın.
  • Cevap oluşturun ve içeriği çevirin.
  • Basit ve temiz arayüz.

Trivia Crack Ekran Görüntüleri:

Trivia Crack Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here