Trend Micro Premium Security

0
806
Deneme Sürümü | 6.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

Trend Micro Premium Security, bilgisayarınızı kötü niyetli uygulamalardan koruyabilen fakat aynı zamanda güvenli bir İnternet gezinmesini sağlamak için de kullanılabilen güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüslerden Koruma Programı

Trend Micro Premium Security, kullanıcılara artan malware sonucu gizlilik ve güvenlik özelliklerini tek bir pakette sunmak için tasarlanmış güçlü bir uygulamadır.

Sezgisel arayüz ve kolay kullanım

Trend Micro Premium Security’nin Trend Micro Maximum Security’deki tüm özellikleri içerdiği, ancak yalnızca 5 GB yerine 25 GB güvenli bulut depolama alanı sağladığı gerçeğinden başlayarak bilinmesi gerekenleri söyleyelim.

Araç, gelişmiş bilgisayar becerileri olmayan kullanıcılar için dahi uygun hale getiren, kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte geliyor, ancak yine de bir PC’yi her iki kötü amaçlı uygulamadan veya çevrimiçi tehditten korumak için tasarlanmış kapsamlı bir güvenlik araçları listesi sunuyor.

Yardımcı program, entegre bir koruma tarayıcı yardımıyla bilgisayarda yüklü olan uygulamaların güvenli olup olmadığını kontrol etmek için kullanılabilir ve web’e göz atarken otomatik olarak tehditleri taramak üzere ayarlanabilir.

Trend Micro Premium Security, kullanıcıları tehlikeli web sitelerini engelleyebileceği, reklamları filtreleyebileceği ve Windows Güvenlik Duvarı’nın özelliklerini artırabileceği için İnternet’te gezinirken bilgisayarınızı güvende tutar.

Araç anında mesajlaşma uygulamalarını izleyebilir, ancak belirli programların ve web sitelerinin ortak tarama etkinliklerinden hariç tutulması için de ayarlanabilir.

Program, indirilen dosyaları kötü amaçlı yazılım için tarayabilir ve aynı zamanda bir bilgisayarın sağlığını doğrulayabilir veya güvenliğini arttırmak için ayarları açıp kapatarak performansı iyileştirmek için kullanılabilir.

Bilgisayarın performansını optimize etme

Kullanıcılar, bu aracın yardımıyla, bilgisayarlarının performansını tam olarak korudukları ve Windows başlangıçta istenmeyen uygulamaların başlatılmadığı şekilde optimize edebilir. Dahası, önemsiz dosyaları silmek ve verileri temizleyerek gizliliği artırmak için kullanılabilir.

Yazılım, kullanıcının gizliliğinin güvende olduğundan emin olmak için uygulamalara ve web sitelerine göz kulak olabilir ve ayrıca veri hırsızlığı koruması için kullanılabilir.

Kullanıcılar verilerini bir kasaya kaydettirerek güvenli hale getirebilir ve çevrimiçi olarak daha iyi korunmaya devam etmelerine yardımcı olan entegre bir Şifre Yöneticisi’nden yararlanabilir. Yazılım aynı zamanda bilgisayardaki tüm dosyaları ve klasörleri güvenli bir şekilde silebilir.

Ebevyn Denetimi

Sponsorlu Bağlantılar

Program, kullanıcıların belirli web sitelerine erişimlerini sınırlandırarak çocuklarını çeşitli çevrimiçi tehditlerden korumalarını sağlayan Ebeveyn Kontrolü özellikleri ile tasarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcılar belli periyotlarla bilgisayardaki uygulamalara erişimi engelleyebilir.

Sonuç olarak, Trend Micro Premium Security, ücretsiz işlevsellik sunan araçlar olmasına rağmen, kullanıcıların bilgisayarlarının güvenliğini ve verilerin gizliliğini iyileştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış sezgisel ancak güçlü bir uygulamadır.

Bu araç, bilgisayar becerileri olmayan kullanıcılar da dahil olmak üzere her tür kullanıcı için uygundur, çalışması için çok miktarda bilgisayar kaynağı gerektirmez ve PC’deki diğer uygulamalarla çakışmaz.

Trend Micro Premium Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.1133
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here