Trend Micro OfficeScan

0
712
Deneme Sürümü | 984 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Trend Micro OfficeScan programı, bilgisayarınızın güvenliği için antivirüs, casus yazılım önleme ve güvenlik duvarı korumasını destekleyen güçlü bir virüsten koruma hizmeti sunar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Programı

Bir kurumsal şirketin veya ofisin birçok iş istasyonu, sunucu ve mobil cihazları olan güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak, dikkatli planlama ve uzmanlaşmış araçlar gerektiren ciddi bir çabadır. Bu tür ortamları korumak için olası bir çözüm, Trend Micro’nun OfficeScan’idir.

Hem sanal hem de fiziksel masaüstlerinin kötü amaçlı yazılım tehditlerine, yetkisiz erişime veya hassas bilgilerin çalınmasına karşı korunması için tasarlanan bu yazılım, güçlü koruma sağlamak için çeşitli teknolojileri birleştirir.

OfficeScan, eklentileri kullanarak kolayca genişletilebilecek şekilde inşa edilir. Bu gibi eklentiler, güçlü şifreleme ile güvenli hale getirilebilen kurumsal cihazlar için mobil güvenlik olan HIPS ile güvenlik duvarı güvenliğini sağlamak için kullanılabilir.

Gizli kalması gereken bilgileri almaya çalışan kötü amaçlı bileşenleri keşfedebilecek olası hasarlara karşı (Veri Kaybını Önleme – DLP) veri güvenliğini sağlamak için özel bir eklenti de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sanallaştırma optimizasyonları, herhangi bir tehdidin yayılmasını önlemek için masaüstü ortamlarının tamamen denetlenebilmesini ve sanal masaüstlerinin içeriğinin sistemin geri kalanından izole edilmesini sağlamak için yapılır.

Zararlı yazılımlara karşı koruma açısından, OfficeScan özellikle ağa ve bağlı cihazlara zarar verebilecek casus yazılım, truva altındaki trojan, virüs ve diğer tehditleri önlemek için uyarlanmıştır. E-posta koruması dahildir ve spesifik tehdit zekası sayesinde zararlı yazılımlara karşı koruma, botnet’ler ve benzeri tehlikelere karşı bile etkilidir.

Güçlü özellik seti ve bunun dayandığı genişleyebilen mimarisi sayesinde TrendMicro OfficeScan, veriyi özel kılan ve sistemleri her zaman iyi korunan güçlü bir güvenlik paketi arayan şirketler ve işletmeler için uygun bir yazılımdır.

Trend Micro OfficeScan Ekran Görüntüleri

Versiyon : 11.0.1028 / 11.0.6134 SP 1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here