Trend Micro HouseCall

0
472
Ücretsiz | 2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Trend Micro HouseCall, kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızda tanımlamanıza ve bilgisayarınızdan kaldırmanıza, bilgisayar performansını artırmaya yardımcı olan basit ve güvenilir bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici

İnternet ortamını göz önüne aldığımızda oradan gelebilecek tehditler, bilgisayarınıza zarar verebilir, bilgisayarınızın performansını düşürebilir veya daha da kötüsü, önemli verileri çalabilecek bazı virüsler ve kötü amaçlı yazılım bileşenleri bulaştırabilir.

Bu tehditler genellikle kötü amaçlı faaliyetler gerçekleştirir, kişisel verileri kopyalamak ve tuş vuruşlarını kaydetmek için bilgileriniz virüslere ve Truva atlarına karşı savunmasız hale gelebilir.

Trend Micro HouseCall’ı kullanarak, solucanlar, istenmeyen tarayıcı eklentileri, spam yazılımlar ve virüsler gibi çok çeşitli konuları tanımlama ve kaldırma olanağına sahipsiniz. Daha iyi bir koruma elde etmek için kritik sistem alanlarını hedef alan kişiselleştirilmiş taramalar yapmanızı sağlar.

Temelde, uygulama hızlı taramaları varsayılan olarak gerçekleştirir ve ana sistem alanlarına odaklandığından, bilgisayarınıza el ile kopyalanan virüslü dosyaları belirleyemeyebilir. Bu eylemler için kullanışlı çözüm, özel bir tarama çalıştırıp ilgilendiğiniz klasörü belirtmektir.

Mevcut virüsten koruma programınızla etkileşime girmediğinden, bilgisayarınızın performansını da etkilemez. Yine de, antivirüsünüzün algılayamadığı aktif kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları veya dosya tabanlı tehditleri tespit edebiliyor. Bu yolla, bilgisayarınız zaten başka bir güvenlik yazılımı tarafından korunmuş olsa da, azami koruma sağlandığından emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro HouseCall, virüs bulaşmış bilgisayarlara indirilmiş olsa bile web tehditlerini tespit eder. Bu tehditler yalnızca veri ve kimlik hırsızlığı da dahil olmak üzere geniş bir risk yelpazesi oluşturmamakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızı ciddi şekilde etkileyebilecek diğer zararlı bileşenlerin potansiyel bir ağ geçidi haline gelir.

Bununla birlikte, Trend Micro HouseCall’ı kullanırken, bu uygulamanın mevcut virüsten koruma yazılımınızı değiştirmek üzere tasarlanmamış olduğunu bilmeniz gerekir. Çeşitli virüsleri ve solucanları saptamak ve kaldırmak için tasarlanmış olmasına rağmen, güvenlik çözümünüzle birlikte kullanmanız kişisel ve finansal bilgileriniz için kapsamlı bir koruma sağlayabilir.

Trend Micro HouseCall, virüsleri, Truva atlarını ve diğer kötü amaçlı yazılımları tanımlama ve kaldırma konusunda güvenilir ve etkili bir çözüm olduğunu kanıtlıyor.

Trend Micro HouseCall Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here