Trend Micro Antivirus+

0
1093
Deneme Sürümü | 119.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Trend Micro Antivirus+, bilgisayarları çeşitli tehditlere karşı koruyabilen, özellikle iş ve iş ortamlarındaki talepleri karşılamak üzere tasarlanmış bir antivirüs çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

İnternet’teki gezinme, sürekli genişleyen kötü amaçlı yazılım tehditlerinden dolayı bazı risklerle karşı karşıyadır. Virüslerin ve casus yazılımların bilgisayarınızın bütünlüğüne zarar verebileceğinden ve veri hırsızlığına neden olabileceğinden, her bilgisayar kullanıcısı bir virüsten koruma çözümünün yüklenmesinin artık isteğe bağlı olmadığını bilir.

Gerçek zamanlı koruma

Trend Micro Antivirus +, tehlikeli içeriği veya virüsleri tespit etme ve bilgisayarınızı kimlik avı girişimlerine veya casus yazılımlara karşı koruyacağı sözü veren birçok koruma çözümünden biridir.

Uygulama, gerçek zamanlı bulut tabanlı koruma sağlar; posta kutunuzda, bir web tarayıcısında veya anlık ileti istemcisinde olsun tehlikeli bağlantılara erişmeden önce uyarı görüntüler.

İsteğe bağlı hızlı, eksiksiz ve özel taramalar

Buna ek olarak, isteğe bağlı taramaları gerçekleştirmek için kullanılabilir ve bu durumda üç seçenek mevcuttur. ‘Hızlı Tarama’, yalnızca bilgisayarın önemli alanlarını analiz ederken, ‘Tam Tarama’ seçeneği tüm sistemde kötü amaçlı içerik arıyor. Özel taramalar, yalnızca belirli bir klasörü analiz etmek isterseniz gerçekleştirilebilir.

Uygulama, taranan dosyaların sayısını, algılanan tehdit türlerini ve tarama geçmişini görüntüleyebileceğiniz basitleştirilmiş bir güvenlik raporu görüntüler.

Yetkisiz sistem değişikliklerini algıla

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro Antivirus + dosyaları açarken, kaydederken veya indirirken kötü amaçlı yazılımları tarayabilir ve bir program tarafından yetkisiz bir şekilde yapılan değişiklikleri sistem ayarlarına saptayabilir. Ayrıca, sistem başında şüpheli davranışlar olup olmadığını tarar ve güvenliğinizi tehdit eden dosyaları otomatik olarak kaldırmak üzere ayarlanabilir.

Çoklu web tarayıcıları, spam filtreleme ve ek tarama seçenekleri için komut dosyası engelleme özelliklerinin yanı sıra potansiyel olarak güvensiz ağlar veya kaçırma girişimleri için bir dedektör ile birlikte geliyor. Kullanıcılar, ihtiyaçlarını karşılamak, tam veya hızlı taramaları zamanlamak ve dosya ve klasör istisnalarını ayarlamak için koruma düzeyini ayarlayabilir.

Virüsleri önleyerek bilgisayarınızı koruyun

Trend Micro Antivirus +, bilgisayarı kimlik hırsızlığı ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korumanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir. Tehditlerin sisteminize gelmeden engellenmesi için gerekli özellikleri sağlayan, kimlik avı dolandırıcılıklarını ortaya çıkaran proaktif bir güvenlik uygulamasıdır.

Trend Micro Antivirus+ Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.0.1153
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here