Traffic Racer (Android)

0
742
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Traffic Racer oyununu Androdid işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek trafikte hız yapıp diğer araçları sollayacağınız bir araba yarışı oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Trafikte Araba Yarışı Yapma Oyunu

Traffic Racer, trafik seyir halindeyken arabanızla diğer arabaları sollayıp ve hız yaparak, kaza yapmadan en uzun mesafeyi alabilmeniz mantığı üzerine kurulu aksiyon dolu bir arabaya yarışı oyunudur. Yol üzerindeki diğer araçlara makas atarak puan ve para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile yeni arabalar satın alabilir ve arabanız üzerinde modifiye işlemleri yapabilirsiniz. Traffic Racer para hilesi yapma gibi bir yola başvurmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü oyunu normal akışında ve kurallarına göre oynayarak kazanacağınız paralar ile zaten yeni araba alıp arabanızı güçlendirebilirsiniz ve böyle yaptığınız takdirde kendi başarılarınız sonucunda bu puanları elde ettiğiniz için oyundaki bu tutkuyu yakalamış olacaksınız. Böylece oyundan alacağınız keyif ve eğlence çok daha fazla olacaktır.

Traffic Racer oyununun ekran grafikleri, ses özellikleri ve görselliği oldukça gelişmiştir ve bu sayede oyunu oynarken heyecan dorukta olacaktır. Araba yarış halindeyken araç kontrolünü sağlamak oldukça kolaydır. Sağa sola doğru dokunarak arabanızın şeridini değiştirebilirsiniz ya da hareket sensörü sayesinde cihazınızı sağa sola çevirerek arabaya yön verebilirsiniz. Oyunda arabanın hızını arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken ekranın sağ tarafına dokunmak olacaktır. Arabanın yeterli seviyede hız aldığını düşünüyor ve yavaşlamanız gerektiğine karar verdiyseniz ekranın sol tarafına dokunarak hız seviyesini düşürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Traffic Racer oyununda araba çeşitliliği konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Onlarca araba seçeneği sayesinde beğendiğiniz herhangi bir aracı seçip onu güçlendirme ve geliştirme yoluna girebilirsiniz. Hatta yarışı yapacağınız yolun hava şartlarını bile değiştirebilirsiniz. Çölde, şehir dışında, yağmurlu yada karlı yollarda ve şehir içinde gece sürüşü yapma imkanına sahipsiniz.

Oyunun 5 farklı modu bulunmaktadır. Bunlar; Sonsuz Sürüş, Çift Yönlü, Zamana Karşı Yarış, Polis Takibi ve Serbest Sürüş seçenekleridir. İyi eğlenceler dileriz…

Traffic Racer Tanıtım Videosu

Traffic Racer Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 2.3.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here