TownScape USB Anti-Virus

0
596
Deneme Sürümü | 5.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.6

Özet

TownScape USB Anti-Virus, bilgisayarı güncellemenize gerek kalmadan USB sürücülerinde ki virüslere karşı koruma sağlayan kullanımı kolay ve etkili bir yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Virüs Tarama Programı

TownScape USB Anti-Virus, bilgisayarları virüslü USB flash disklerden (örneğin, autorun.inf dosyası gibi) koruyan, kullanımı kolay bir programdır. Ayrıca, bilgisayar için otomatik bir tarama modülü sağlar.

Arabirim kullanışlı değil ancak kolay anlaşılır bir yapısı vardır. Bir USB sürücüsü bilgisayara takıldığında, TownScape USB Anti-Virus hataları tarar ve kullanıcıların düşüncelerine gerek duymadan derhal sorunlarını çözer.

Virüsler karantinaya gönderilir, burada karantinaya geri yükleyebilir veya bilgisayardan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Ana uygulama penceresinde toplam bulunan tehditleri tarih ve saat damgaları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.

TownScape USB Anti-Virus’ü her zaman güvende tutmak için virüslü bir kara liste oluşturabilir, programın minimum durumda kalması için programın arka plan modunda olmasını ve virüsler tarafından hedeflenen bazı sistem alanlarını düzeltmeye çalışmasını isteyebilirsiniz, örneğin; Görev Yöneticisi, Kayıt Defteri Düzenleyicisi ve Klasör Seçenekleri gibi.

Sponsorlu Bağlantılar

Program ayarları ile ilgili olarak, sesleri, notifikasyonları, virüs kara listesini ve başlangıç ​​sıçramasını devre dışı bırakabilirsiniz. Kullanılmadığında, TownScape USB Anti-Virus sistem kullanım alanını en aza indirir.

Uygulama, virüslerin tespit edilmesinde çok hızlıdır. Testlerimiz sırasında bilgisayarımıza sızan (daha önce başka antivirüs ürünleri tarafından algılanmayan) iki kötü amaçlı yazılım aracını tespit etmeyi ve kullandığımız bir USB sürücüsünün autorun.inf dosyasını karantinaya yerleştirmeyi başardı.

TownScape, CPU ve bellek söz konusu olduğunda düşük talebe, mükemmel bir reaksiyon hızına ve normal kullanıcı etkinliğine sahiptir. Tam korumalı bir antivirüs uygulaması olarak ikiye katlanamasa da, TownScape USB Anti-Virus, USB odaklı kötü amaçlı yazılımların önlenmesi konusunda kesinlikle dikkate alınmaya değer.

TownScape USB Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2014 4.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here