Total Video Converter

0
764
Deneme Sürümü | 15 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Total Video Converter, video ve ses formatı dönüştürmeye, medya dosyalarını oynatmaya ve dosyaları birleştirmeye yarayan hepsi bir arada dönüştürme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ses ve Video Formatı Dönüştürme Programı

Total Video Converter, PDA, PSP, iPod, iPhone ve Xbox gibi cihazlar için video ve ses dosyalarınızı hazırlamak için tasarlanmış bir dönüştürme programıdır. Hızlı ve niteliksel sonuçlarla geniş bir format yelpazesi sayesinde dönüştürme işlemini sorunsuz bir şekilde yapar.

Hızlı kurulumu bulunmaktadır, programın arayüzü basit ve kullanışıdır. Total Video Converter programının ana menüsü, kullanıcıların medya dosyalarını içe aktararak, Flash videolarını indirerek (yalnızca Windows XP’de kullanılabilir), Video Düzenleyiciye erişmesini, fotoğrafları içe aktarmayı (bunları video dosyalarına dönüştürmek için), masaüstüne erişerek yeni dönüştürme görevleri eklemenize olanak tanır. Capture and Game Capture (bazı YouTube kullanıcılarının sahip olduğu bir araç türü), bir AVCHD diskinden kopyalama veya ses CD’lerinden kopyalama özelliği de bulunur.

Diğer özellikler, araçlar menüsünde gözükür. Kullanıcılar, buradan, dahili medya oynatıcıyı veya yazıcıyı ve dosyaların birleştirilmesi veya sesin video kliplerden çıkartılması için yardımcı programları başlatabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Modu seçerseniz, Total Video Converter’ın tüm penceresinin altında iki ek bölüm görünür ve size giriş ve çıkış dosya ayarlarına erişim hakkı verirler.

Total Video Converter, web tabanlı (FLV, GIF, SWF), video (ör. AVI, MOV, MP4), ses (ör. WAV, FLAC, MP3, OGG, WMA) veya AVCHD ve HD video formatlarına dönüşüm sağlar.

Total Video Converter’ı test ederken dönüşüm hızından etkilendik, görüntülerin ve resimlerin kalitesi oldukça iyi bir şekilde korundu. Dahili medya oynatıcı, DVD / Audio CD yazıcı ile birlikte, bir video dönüştürücüden daha fazlasını sunar.

Total Video Converter Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.71
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here