Total Defense Internet Security Suite

0
552
Deneme Sürümü | 172 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Total Defense Internet Security Suite programı antivirüs, anti-spyware ve anti-phishing motorları, kişisel güvenlik duvarı ve ebeveyn kontrol modülü içeren bir koruma paketidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Gelişmiş Güvenlik Yazılımı

Çevrimiçi bir şekilde İnternet’te gezinirken bir bilgisayarı etkileyebilecek tehditlerin aralığı, PC kullanıcılarını korumak için yeterli olmalı ve sistemlerine güvenilir güvenlik yazılımı yüklemelerini sağlamalıdır. Total Defense Internet Security Suite, bilgisayarı; zararlı yazılımdan, virüslerden, casus yazılımlardan, spam’lerden ve diğer şeylerden koruyacağını vaat eden araçlardan biridir.

Bu güvenlik aracı, olası virüsleri tespit etmek ve kötü niyetli dosyaları karantinaya gönderebilmek için tam, hızlı veya özel taramaları gerçekleştirebilen bir antivirüs modülü içerir. Sistemin her zaman güvenli olduğundan emin olmak için düzenli taramalar yapmanız önerilir.

Dahili kişisel güvenlik duvarı, tehlikeli olarak tanımlanan ağ etkinliğini otomatik olarak kısıtlamayı amaçlıyor. Belirli bölgelere (ev, genel vb.) Bağlantı oluşturarak bunları güvenilir olarak kategorize edip kendi kurallarınızı yapılandırabilirsiniz; bu da engellenecek bağlantıları ve izin verecek bağlantıları seçme imkanı sunar. Erişim profilleri, belirli kuralları birden fazla IP adresine atamak ve kural setlerini etkinleştirmek için zamanlamalar oluşturmak için oluşturulabilir.

Uygulama çerezleri ve can sıkıcı açılır pencereleri engelleyebilir ve önbellek temizleme işleviyle birlikte gelir. Kimlik hırsızlığı koruma modülü, bir web sitesine özel bilgiler gönderilmeden önce bir uyarı almanızı ve mahremiyetinizi korumanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Süit spam korumasını paketler ve kimlik avı girişimlerini tanımlayabilir. Erişim girişimlerini görüntülemenize izin veren tüm gelen ve giden bağlantıları ezberleyebilir.

Ebeveyn kontrol modülü, çocuklarını uygunsuz içerik veya belirli web sitelerinden korumak, gün içindeki İnternet erişimini kısıtlamak veya belirli uygulamaları (örneğin, anında mesajlaşma) engellemek isteyen ebeveynlere yardım eli uzatmayı amaçlamaktadır.

Gerçek zamanlı dosya ve e-posta tarama, bulut koruma ve kayıt defteri güvenliği, Total Defense Internet Security Suite’i, günlük çalışmalarınızı engellemeden bilgisayarınızı koruyabilen bir araç olarak öneren özelliklerdir. Bilgisayarınızı ve özel verilerinizi riske atan öğeleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak, veri erişim politikalarını özelleştirme özgürlüğünü sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Total Defense Internet Security Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0.0.397
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here