Total Defense Anti-Virus

0
635
Deneme Sürümü | 57.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.8

Özet

Total Defense Anti-Virus programı sezgisel antivirüs uygulaması sayesinde virüslere, casus yazılımlara, truva atlarına ve diğer kötü amaçlı yazılımlara ve tehditlere karşı geliştirilmiş koruma sağlayacak bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Casus Yazılım Önleme Programı

Kötü amaçlı yazılımlara ve her türlü kötü amaçlı dosyaya karşı mücadele, her bilgisayar için özellikle kalıcı bir İnternet bağlantısı olan kullanıcılar için giderek daha fazla günlük mücadele haline geliyor. Bütün tehditleri korumak için koruma katmanı sık sık gereklidir.

Bilgisayarınızı tehlikeli dosyalardan korumanıza yardımcı olmak için oluşturulan bu uygulamalardan bir tanesi, zaten virüs bulaşmış bir bilgisayarı temizlemek için kullanılan bir çözüm olan Total Defense Anti-Virus Plus’tır.

Arayüz oldukça hoş ve anlaşılması çok kolay, böylece kullanıcılara iyi bir deneyim sunarken, kullanılabilirlik açısından etkileşimi de geliştiriyor.

Tarama süreci, bu tür programların, testlerimiz sırasında gördüklerimize dayanarak değerlerini ve yargılarını gösterdiği alanlardan biridir, Total Defense Anti-Virüs Plus, özellikle ‘Hızlı Tarama’ söz konusu olduğunda bu açıdan çok etkilidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tam taramanın tamamlanması biraz zaman alabilir, ancak bu, sabit sürücüler üzerinde tonlarca veri depolayan kullanıcıların hatası değildir, çünkü uygulama kötü amaçlı dosyalar için her noktada iyice görünüyor.

Total Defense Anti-Virus Plus için çalışan seçenekleri yapılandırırken, alacağınız bildirim türlerini ve ayrıca program ve imza güncelleme çizelgesini seçebilirsiniz. Bunun dışında, yazılım tam olarak ne yapacağını bilir ve başka bir kullanıcı etkileşimi gerektirmez.

Sonuçta, uygulama virüslere, casus yazılımlara ve rootkitlere karşı ek güvenlik gereksinim duyanlar için iyi bir seçim olmaya devam ediyor. Total Defense Anti-Virus Plus kullanımı çok kolaydır, acemi kullanıcılar için dahi uygundur ve sunduğu koruma değeri ortalamanın üstünde olduğundan kesinlikle denemeye değer.

Total Defense Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0.0.355
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here