Tor Browser

0
930
Ücretsiz | 51 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Tor Browser tarayıcısı ile İnternet kimliğinizi gizli tutarken istediğiniz web sayfalarını IP gizleyerek güvenli bir şekilde ziyaret etmenize izin vermek için özenle uyarlanmış popüler bir web tarayıcısı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Hızlı, Güvenli ve IP Gizleyen İnternet Tarayıcısı

Tor Browser, güvenlik sebebi ile kullanıcılar tarafından tercih edilen ücretsiz bir İnternet tarayıcı programıdır. İnternet’te gezinirken IP adresinizin gizli kalmasını ve hiç kimse tarafından bulunamamasını istiyorsanız Tor Browser tam size. Türkçe dil desteğinin de bulunması tarayıcıyı siz değerli kullanıcılar için oldukça verimli hale getiriyor.

İnternet kullanımı, sisteminizi önemli miktarda zarar verebilecek çeşitli kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakabilir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız, bir virüsten koruma yazılımının bilgisayarınızda yüklü olması tam koruma sağlamaz. Tor Browser tarayıcısı yardımıyla saldırılar karşısında güvenliğe önem verilmesi ve kimliğinizin korunmasıyla İnternet sayfalarına güvenle erişebilirsiniz.

Tor Browser, basit bir arayüzden yararlanabileceğiniz, sisteminizi güvende tutabileceğiniz bir web tarayıcısı kullanımı sunar. Tüm mevcut özellikler, Mozilla Firefox’un hazır formundan gelir, bu durum ise Tor Browser’in bilgisayarınıza hızlı bir şekilde uyum sağlamasına izin verir.

Temel olarak bilgisayarınız ile eriştiğiniz çeşitli web sayfaları arasındaki iletişimi şifreleyen entegre HTTPS Everywhere eklentisi, verilerinizi güvende tutmanın en önemli özelliklerinden biridir. Bu, belirli içeriğe erişimi sağlamak veya sınırlamak için kolaylıkla yapılandırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenli bir tarama deneyiminin tadını çıkarmadan önce, uygulama bağlantı türünü seçmenizi gerektirir. Çoğu durumda çalışan standart bir bağlantı seçebilir veya bilgisayarın bir proxy kullanması veya bilgi otoyoluna erişmek için bir güvenlik duvarı kullanması durumunda ayarları yapılandırabilirsiniz.

Mevcut seçeneklerin çoğu, Firefox’ta bulduğunuz seçeneklere benzer ve birkaç eklenti içerir. Torbutton, bağlantı ayarlarını tamamen yapılandırma, çerez korumasını ele alma veya gelişmiş güvenlik için yeni bir kimlik seçme imkanı gibi kullanımınıza hazır birçok ayar bulundurur.

Sonuç olarak Tor Browser’ın İnternet’te gezinirken güvende kalabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm araçlarla donatılmış olarak geldiğini söyleyelim.

Tor Browser Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.5
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here