Tor Browser

0
507
Ücretsiz | 51.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Tor Browser, kimliğinizi gizli tutarken favori sayfalarınızı güvenle ziyaret etmenize izin vermek için özenle uyarlanmış tanıdık bir web tarayıcısıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güvenilir İnternet Tarayıcısı

Çevrimiçi duruma geçmek, sisteminizi önemli miktarda hasara neden olabilecek çeşitli zararlı yazılımlara maruz bırakır. Özellikle korunmak istemiyorsanız, bir virüsten koruma yazılımının yüklü olması tam koruma sağlamaz. Tor Browser gibi programların yardımıyla saldırıları tetikleme ve kimliğini koruma riski olmadan en sevdiğiniz sayfalara güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Güvenli bir ortamda çevrimiçi olun

Program, hem kullanışlı bir arayüzden yararlanabileceğiniz hem de sisteminizi güvende tutabileceğiniz bir web tarayıcısı kullanımınıza sunar. Tüm mevcut özellikler, Mozilla Firefox’un tarzı bir formda gelir ve bu da hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza izin verdiği için sizin için daha iyidir.

Gelişmiş güvenlik

Verilerinizi güvende tutmanın en önemli özelliklerinden biri, temel olarak bilgisayarınız ve eriştiğiniz çeşitli web sayfaları arasındaki iletişimi şifreleyen tümleşik HTTPS Everywhere eklentisidir. Bu, belirli içeriğe erişimi sağlamak veya sınırlamak için kolaylıkla yapılandırılabilir.

Bağlantı türünüzü dikkatlice yapılandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenli bir tarama deneyiminin tadını çıkarmadan önce, uygulama bağlantı türünü seçmenizi gerektirir. Çoğu durumda çalışan standart bir bağlantı seçebilirsiniz.

Mevcut seçeneklerin çoğu, Firefox’ta bulduğunuz seçeneklere benzer ve birkaç ekleme içerir. Torbutton, bağlantı ayarlarını tam olarak yapılandırma, çerez korumayı ele alma veya gelişmiş güvenlik için yeni bir kimlik seçme gibi çeşitli ayarları elinde bulundurur.

Sonuç

Tor Browser’ın çevrimiçi iken güvende kalabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm araçlarla donatılmış olarak geldiğini söyleyebiliriz.

Tor Browser Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0.2 / 7.5 Alpha 2
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here