Toon Blast (Android)

1
1179
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Küp Patlatma ve Bulmaca Oyunu

Toon Blast oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir küp patlatma ve bulmaca oyunudur. Oyuna girdiğinizde karşınıza gelen ekranda oyunu tanıtmak için çeşitli ipuçları ile başlıyorsunuz. Aynı renge ait iki veya daha fazla küpü bir araya getirerek küpleri patlatmanız gerekmektedir. Ekranın üstünde hangi renklerde ki küplerden kaç tane patlatmanız gerektiği gösteriliyor.

Görevi tamamladığınız da birinci seviyeyi bitirmiş oluyorsunuz ve seviyeleri böylece tek tek geçmeye çalışıyorsunuz. Bölüm geçtikçe oyun zorlaşıyor. Renkli küpleri, oyunun yine ekranında gözüken ve sınırlı sayıda olan hamle sayısı ile patlatmanız gerekmektedir.

Toon Blast oyununda beş farklı küpü bir araya getirip patlattığınız da bir roket elde ediyorsunuz. Rokete dokunup patlattığınız da ise roketin bulunduğu sıradaki bütün küpler patlıyor. Roket sağ sola doğru ya da aşağı yukarı doğru patlıyor. Oyunu en kısa hamle sayısı ile bitirmeye çalışın. Arttırdığınız hamle sayıları oyun sonunda rokete dönüşerek daha fazla küpün patlamasını sağlıyor.

Bruno Bear, Cooper Cat ve Wally Wolf isimli eğlenceli karakterlerin bulunduğu Toon Blast oyununda 7 adet küpe dokunduğunu takdirde ise bomba oluşuyor. Bomba patladığında sadece bulunduğu sırayı değil etrafındaki bütün küpleri patlatıyor.

Oyunda bölümleri geçtikçe can ve para topluyorsunuz. O yüzden Toon Blast can ve para hilesi yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Oyunun tadını oynaya oynaya çıkararak ilerlemenizi ve kendi becerileriniz ile kazanmanızı öneririz. Oyunda Toon Sandığı ve Yıldız Sandığı bulunmaktadır. Toon Sandığı 10.seviyeye geldiğinizde, Yıldız Sandığı ise 20 yıldız topladığınızda açılıyor ve sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Oyuna Facebook hesabınız ile bağlanabilir arkadaşlarınız ile oynayabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Oyundaki mağazadan uygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Fiyat farklarına göre çeşitli paketler bulunmaktadır. Buradan oyunda kullanacağınız altınları da satın alabilmeniz mümkündür. İyi eğlenceler dileriz.

Toon Blast Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here