Tiranium Internet Security

0
561
Deneme Sürümü | 12.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Tiranium Internet Security, güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılım çözümüdür, bilgisayarınızı çok çeşitli zararlı yazılım tehditlerine karşı korurken şüpheli bağlantıları da engeller.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Önleme Programı

Tüm bilgisayar kullanıcıları, kötü amaçlı yazılımlara dikkat etmeli, kötü niyetli virüslerin sabit disklerine geçmesini sağlamayacakları şekilde önlem almalı ve bunun için bilgisayarlarına güvenlik ürünleri yüklemelidir.

Tiranium Internet Security, kötü amaçlı yazılım tehditlerini engellemek için kullanılabilecek çok sayıdaki çözümlerden biridir.

Sezgisel grafik ve kullanıcı arabirimi

Ana işlevleri özenle özel sekmeler de sıralanırken, uygulama basit bir GUI’ye sahiptir. Ana pencere PC’nizin mevcut güvenlik durumunu gösterir ve antivirüs korumasını veya güvenlik duvarını tek bir fare tıklamasıyla kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Bilgisayarınızı tarayın ve kötü amaçlı bileşenleri tespit edin

Tiranium Internet Security, çoğu antivirüs özümü gibi, hızlı, eksiksiz ve özel olmak üzere üç tür taramayı desteklemektedir. Tam tarama, çıkarılabilir sürücüleri de analiz eder ve tamamlanması daha uzun sürebilirken, kötü amaçlı yazılımdan en çok etkilenen PC alanlarını incelerken haftalık olarak hızlı bir taramanın yapılması önerilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir kötü amaçlı bileşen için bir veya daha fazla klasörü kontrol etmek istediğinizde özel taramayı açabilirsiniz. Bir tehdit tespit edildiğinde karantinaya alınır ve dosyayı geri yüklemek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz veya silmek için bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Güvenlik duvarının hassasiyetini beğeninize göre ayarlayın

Güvenlik duvarı söz konusu olduğunda, hassasiyet seviyesini istediğiniz gibi değiştirebilir, ayrıca Wi-Fi bağlantılarının ve TCP / UDP filtresinin izlenmesini de etkinleştirebilirsiniz. Tiranium Internet Security ile tarama girişimlerini de engelleyebilirsiniz.

Sonuçta, uygulama kötü amaçlı yazılım tehditlerini engellemek için güvenilir bir çözüm sağlayabilir; Özellik kümesi oldukça sınırlı olmasına rağmen, özellikle küçük bilgisayar becerisine sahip olanlar için ev kullanıcıları için yeterli olduğu kanaatindeyiz.

Tiranium Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : B.6.405
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here