Tinder (Android)

0
595
Ücretsiz | 30 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Tinder, kullanıcıları Tinder sosyal ağına bağlayan, yeni insanlarla tanışmalarını sağlayan ve sevdikleri insanlarla bir araya gelmelerine yardımcı olan bir sosyal bir uygulamadır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Tanışma, Mesajlaşma ve Sosyal Medya Uygulaması

Tinder, kullanıcıların ortak noktaları olan yabancı insanlarla tanışmalarını sağlar. Temel prensip çok basittir. Tanımladığınız kriterlere uyan bir kişi listesine göz atarsınız. Herhangi birinden hoşlandıysanız hemen bir sohbete başlayabilir ve belki de sanal alemden kurtularak gerçek dünyada buluşabilirsiniz.

Tinder’in birincil kullanım alanlarından biri, geliştiricileri öyle olmadığını iddia etse de, bir buluşma uygulaması gibi davranmasıdır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve profilin ayarlanması sadece birkaç dakika sürecektir. Ayrıca, uygulamada oturum açmanın tek yolunun bir Facebook hesabı olması gerektiği olduğunu unutmayın.

Tinder, Facebook’ta yayın yapmıyor, ancak oradan çok fazla veri aldığı için bu nedenle kişisel profil oluşturma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Tinder uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde indirerek yeni insanlarla tanışabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Tinder Özellikleri:

  • Yeni ve ilginç insanlarla tanışın.
  • Facebook ile Tinder bağlayın.
  • Birkaç dakika içinde bir profil oluştur.
  • Kolaylıkla sevdiğiniz kişileri bulun.

Tinder Ekran Görüntüleri:

Tinder Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.4 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here