Thriller Virus Remover

0
532
Ücretsiz | 77 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Thriller Virus Remover, etkilenen USB flaş sürücülerinden rahatsız edici kısayolu ve kötü amaçlı yazılımları çıkarmak için tasarlanmış basit bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Temizleme Programı

Thriller Virüs Temizleyicisi, insanların özellikle USB  sürücünüzdeki çeşitli virüslerden kurtulmalarına yardımcı olmak için çaba harcamayla geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür.

Bu ürün taşınabilirdir, yani Windows kayıt defteri hiç etkilenmeyecek bir yükleme işleminden atlanabilir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, program dosyalarını çıkarılabilir bir saklama birimine basitçe taşıyarak, Thriller Virus Remover’ı anında çalıştırabilmenizdir.

Acemi kullanıcılar için ekran ipuçları

Bu uygulama bir komut satırı olarak inşa edilmiştir, bu da bazı kullanıcıların, özellikle acemi kullanıcılar için biraz zorluk çekebilecekleri anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, çoklu ekran ipuçları içerdiğini bilmelisiniz, böylece acemi kullanıcılar Thriller Virüs Remover programını nasıl kullanabileceklerini öğrenebilirler.

USB flash sürücü tarama ve geçici dosyaları kaldırma

Yürütülebilir dosyayı çift tıklatarak kolaylıkla açılabilir, ancak isterseniz Komut Satırı’ndan da getirebilirsiniz. Başlıca işlevi, karşılık gelen harfi girerek belirli bir USB sürücüyü taramak ve virüs tespit ediliyorsa çıkarmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçici dosyaları veya diğer dosyalarınızı temizlemenize yardımcı olabilecek bazı ek seçenekler eklenmiştir, ayrıca bilgisayarı da kapatabilirsiniz.

Sonuç ve performans

Thriller Virüs Temizleyicisi’nin tam olarak çalışması için gereken sistem kaynağı miktarı göze gelecek kadar değildir, yanıt süresi iyidir. Testlerimiz de hatalarla karşılaşmadık.

Her şey düşünüldüğünde, USB flash sürücüleri etkileyen virüs kısayolunu kaldırma konusunda bu yazılımın yararlı ve güvenilir olduğunu söylemek gerekir.

Thriller Virus Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 18.10.14 L7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here